Foto: Unplash.com

Jaunais nedēļas horoskops ir klāt! Šonedēļ kādam gaidāmas jaunas atklāsmes, piedzīvojumi  un pat negaidīti notikumi. Lasi un iepazīsties ar astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas horoskopu arī tu!

Auns

Nedēļas nogalē brīnišķīgi piedzīvots laiks draugiem radīs iespēju mesties piedzīvojumos. Jaunas atklāsmes par esošo situāciju daba vietā mudinās kaut ko mainīt. Nespurojies pretī, kad kāds vēlas tev palīdzēt.

Vērsis

Labas ziņas tiks saņemtas no darījumu partnera. Iecerētais projekts uzņems vērienīgus apgriezienus. Nedēļas vidū atļaujies sevi palutināt un iepriecināt. Uzdāvini sev kaut ko sen kārotu – tikai un vienīgi sev!

Dvīņi

Brīvdienās lielais darbu un pienākumu apjoms acīmredzami saruks, pateicoties palīgiem. Rudens talka būs ļoti iederīga! Darba vietā tiksi atzinīgi novērtēts. Patīkami notikumi ir gaidāmi romantiskajās attiecībās.

Vēzis

Ieraugot motivāciju, kuras dēļ vēl vairāk censties, taps skaidrs tavas turpmākais ceļa virziens profesionālajā jomā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Ieplāno vairāk kopā būšanas mirkļus!

Lauva

Nedēļas nogalē piedzīvotais kultūras pasākums sniegs patīkamas izjūtas. Saņemtā atzinība no augstākstāvošo puses motivēs pierādīt sevi vēl augstākās virsotnēs. Tiks atrisināts jautājums, kas saistīts ar dzīves vietu.

Jaunava

Darba netrūks pat brīvdienās. Tāpēc centies sevi pasaudzēt un veltīt laiku aktīvai atpūtai. Nedēļas vidū tiks apsvērta doma par došanos kādā nelielā izbraucienā. Ļaujies krāsaino sajūtu virpulim!

Svari

Ciešākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Ideja par došanos papildināt savu zināšanu klāstu var kļūt par realitāti. Nedēļas vidū gaidāms patīkams pārsteigums darba vietā, kas izmainīs tavus līdzšinējos plānus.

Skorpions

Tiks saņemts vērtīgs piedāvājums, kas spēs piepildīt kādu no taviem sapņiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku atļauj izrādīt rūpes un gādību par tevi. Tiks gūta atbilde uz aktuālo jautājumu saistībā ar darbu.

Strēlnieks

Brīvdienās saņemtais uzaicinājums doties aizraujošā piedzīvojumā būs ieguldījumu vērts. Tiks saskatītas papildu iespējas kā tikt galā ar samilzušo situāciju darba vietā. Notici savām prasmēm un talantiem!

Mežāzis

Pārmaiņas darba vietā ļaus paraudzīties arī uz citām, plašāk atvērtām un gaidītākam durvīm ar jaunām un vērtīgākām perspektīvām. Nedēļas vidū izvairies no skaļākas vārdu apmaiņas ar līdzcilvēkiem. Esi pacietīgs!

Ūdensvīrs

Pacilājošas izjūtas tiks piedzīvotas kādā jaunas zināšanas gūstošā pasākumā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem tavas pūles tiks acīmredzami novērtētas. Patīkamas vēstis tiks saņemtas no priekšniecības puses.

Zivis

Pozitīvs pavērsiens tavā karjerā ļaus pārkāpt pāri visiem šķēršļiem un grūtībām, lai ar jaunu uzvaras lēcienu pierādītu savu meistarību. Attiecībās ar mīļoto cilvēku ļaujies tikai un vienīgi sajūtām, nevis prāta diktētiem noteikumiem!

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube