Foto: Unplash.com

Sveiciens novembrī! Astroloģe Inita Dilāne iepazīstina lasītājus ar jauno nedēļas (29. oktobris – 4. novembris) horoskopu visām zodiaka zīmēm.

Auns

Brīvdienās komunikācija senākiem paziņām uzjundīs virkni patīkamu emociju. Veiksmīga iesaistīšanās kādā aizraujošā projektā pavērs plašākas finansiālās iespējas. Labs draugs iepriecinās ar patīkamu pārsteigumu.

Vērsis

Sirdsmiers romantiskajās attiecībās ļaus pilnveidot tās ar vēl lielāku pateicību un vēlmi Nedēļas vidū pozitīvi pavērsieni gaidāmi tavā profesionālajā jomā. Cieni un novērtē sevi krietni vien augstāk.

Dvīņi

Brīvdienas tiks pavadītas, pilnveidojot savu dzīves telpu. Ņem vērā to, ka – jo vairāk mainīsi savas domas, jo pārmaiņu process ievilksies vēl ilgāk. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairies no sadzīviskiem strīdiem.

Vēzis

Tiks apsvērta doma par došanos kādā tālākā, siltākā un saulainākā atvaļinājuma braucienā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku, līdz ar to tiks dota iespēja tās ievirzīt nopietnākā gultnē.

Lauva

Acīmredzami panākumi darba vietā ļaus uzspodrināt savas spalvas aizvien spožākas un spožākas. Pieaugošās rūpes par bērniem mudinās izvērtēt savas prioritātes un to, kādām fiziskām aktivitātēm veltīt savu brīvo laiku.

Jaunava

Brīvdienās ļaujoties jaunu hobiju valdzinājumam, atklāsi sevī vēl nebijušus talantus. Sadzīviski pārpratumi ļaus uzjautrināties pašam par sevi. Pienākumos profesionālajā jomā viss izdosies perfekti un nevainojami.

Svari

Sarežģījušās attiecības ar mīļoto cilvēku sakārtosies un pāries jaunā un kvalitatīvākā līmenī. Tiks pieņemts nozīmīgs lēmums saistībā ar turpmāko profesionālo darbību. Paļaujies tikai un vienīgi uz sevi.

Skorpions

Nedēļas nogalē piedzīvojuma deva tiks gūta kādā paša radītā ballītē. Uzmanības apliecinājumi un komplimenti no līdzcilvēkiem ļaus sajusties vēl īpašākam un neatkārtojamam. Tiks saņemta īpaša dāvana.

Strēlnieks

Jaunas zināšanas tiks gūtas, apmeklējot kādu saviesīgu pasākumu. Darba vietā var tikt saņemts izdevīgs piedāvājums, kas pavērs plašākas izaugsmes iespējas. Veiksmīgi tiks atrisināts jautājums par nekustamo īpašumu.

Mežāzis

Nedēļas nogalē tiks piepildīts kāds mazais sapnis. Attiecībās ar ģimenes locekļiem centies izvairīties no nevajadzīgiem pārmetumiem. Labas ziņas par gaidāmo apciemojumu tiks saņemtas no radiniekiem.

Ūdensvīrs

Prieks par panākumiem profesionālajā jomā ļaus saskatīt vēl augstākas virsotnes nākotnē. Nedēļas vidū tavs darījumu partneris var nākt klajā ar jaunu, ienesīgu biznesa piedāvājumu. Pievērs uzmanību niansēm.

Zivis

Brīvdienās būšana harmonijā ar sevi radīs iedvesmu pievērsties kādam radošam projektam. Saņemtais piedāvājums pavērs plašākas iespējas parādīt savu profesionalitāti un kvalitātes līmenī visaugstākajā līmenī. Brīnumi notiek!

youtube icon
Abonēt youtube