Brīdī, kad diennaktī par nelikumīgu pārvietošanos un epidemioloģisko drošības pasākumu neievērošanu aizturētie tautieši jau mērāmi simtos, režisors Intars Rešetns piedāvā humoristisku īsfilmu “Naktsmaiņa jeb darbs paliek darbs”, kas vēsta par to, kā dažādi personāži mēģina “shēmot” ierastās shēmas arī strikta “lokdauna” ietvaros. 

Īsfilmas idejas autors, scenārists un režisors Intars Rešetins komentē: “Gatavojoties savai pirmajai spēlfilmai, kuru rakstām kopā ar Zani Zustu un Egīlu Šņori, nolēmām Latvijas iedzīvotājiem dāvināt mazu nogriezni no topošās traģikomēdijas. Lai paskatītos uz kādu situāciju no malas, mēs, mākslinieki, nereti izmantojam sev pieejamos līdzekļus, darot to, ko darām vislabāk – radot. Pieļauju, ka gaumīgs humors par to ārprātu, kurā šobrīd atrodamies, ir tas, kas šodien mūs mazliet var iepriecināt un neļaus ieslīgt vēl lielākā bezcerības okeānā! Turamies!”

Īsfilmā redzami tautā iemīļotie aktieri Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Jurģis Spulenieks, Gints Andžāns un Sanda Dejus.

Filmas autori cieši piekodina ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības un pēc noteiktā laika apkārt neklaiņot, kā arī būt iecietīgiem vienam pret otru un, protams, vakcinēties, lai dramatiskās situācijas paliek ekrāniem, nevis ikdienai.

youtube icon
Abonēt youtube