Dziedātāja Samanta Tīna (īstajā vārdā Samanta Tīna Poļakova) saunu šovā izsaka savu viedokli par latviešu faniem. Viņa atzīst, ka uzmanība mūziķei patīk, taču ik pa laikam nākoties saskarties ar nepatīkamām situācijām atpazīstamības dēļ.

Dziedātājas Samantas Tīnas vārdu zina gan jauni, gan veci, un pēc startēšanas Eirovīzijā viņu atpazīst ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Nereti šāda mēroga atpazīstamība un nemitīga cilvēku uzmanība var traucēt ikdienas dzīvē, taču Samanta Tīna *SuperHits EHR Youtube šovā “Manas dzīves SuperHits” atklāj, ka viņa to neuztver kā apgrūtinājumu, gluži otrādi – šāda fanu uzmanība dziedātājai šķiet glaimojoša. Tiesa gan, ka ik pa laikam arī viņai nākas novilkt robežas.

Gadās arī pa kādam nepiedienīgam pieskārienam

Fani savu patiku pret dziedātāju izrāda visdažādākos veidos – sūta mīlestības vēstules, garāmejot izsaka glaimojošus vārdus vai vēlas kopīgi nofotografēties.  Arī Samanta Tīna stāsta, ka ne reizi vien festivālā vai koncertā kādam iereibušam fanam, kurš fotografēšanās brīdī pārāk daudz atļaujas, nācies palūgt mazliet atkāpties un savaldīt rokas. “Šādos brīžos gan es atļaujos pateikt stop. “Cilvēkiem ir jāzina robežas.”

Lasiet arī: Mūziķis Normunds Rutulis strādājis kazino un veikli apspēlējis bandītus

Latvijā nav raudošu un kliedzošu fanu

Salīdzinot fanu attieksmi Latvijā un Amerikā, dziedātāja izsaka pateicību, ka pašmāju atbalstītāji savu patiku izrāda citādāk. “Man ir prieks, ka nedzīvojam Amerikā, kur ir daudz raudošu un kliedzošu fanu, kuri histēriski skrien tev virsū,” viņa stāsta.

Skatuves māksliniece uzsver, ka latvieša dabā nav skriet pakaļ saviem elkiem, spiedzot un ķeroties viņiem ap kaklu. Tā vietā pašmāju fani lielākoties pavadīs tevi ar acīm un klusi sačukstēsies, bet drosmīgākie pienāks klāt, lai uzņemtu kopīgu foto vai palūgtu autogrāfu.

Instagram draugi

Dziedātāja atklāj, ka gadu laikā, pateicoties sociālajiem tīkliem, viņai ir izveidojušās arī draudzības ar faniem Instagram. Nav noslēpums, ka šajā uz citās sociālo tīklu platformās māksliniece ik dienas saņem desmitiem, ja pat ne simtiem vēstuļu, taču ciešāks kontakts izveidojas vienīgi ar reto. “Man nav īsti atbilžu, kāpēc es sarakstos tieši ar viņiem, nevis ar kādu citu. Šķiet, es to kaut kā dvēseliski jūtu,” skaidro Samanta Tīna.

Dziedātāja stāsta, ka kopumā viņa ar prieku atsaucas fanu aicinājumiem uzņemt kopīgas bildes, sniedz autogrāfus un atbild uz vēstulēm sociālajos tīklos.

“Tas ir forši, ja tu vari iedvesmot jauniešus, sevišķi tagad, kad apkārt ir tik daudz negāciju. Es neuzskatu, ka esmu sliktākais piemērs, kam jaunietis varētu sekot.”

youtube icon
Abonēt youtube