Foto: Unplash.com

Ārstiem, ārstu palīgiem, māsām un māsas palīgiem, kuriem reģistrācijas termiņš Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā ir beidzies ne ilgāk kā piecus gadus, no 2021.gada 15.novembra uz ārkārtējās situācijas laiku ir iespēja to atjaunot atvieglotā kārtībā, ja ārstniecības persona iesaistās darbā neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā, palīdzības sniegšanā akūtos gadījumos un Covid-19 pacientu ārstēšanā. 

Sakarā ar ārkārtējo situāciju Latvijā, augsto saslimstību ar Covid-19 un lielo pacientu skaitu slimnīcās, ir akūti nepieciešama ārstniecības personu papildu iesaiste darbam neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanai, palīdzības sniegšanai akūtos gadījumos un Covid-19 pacientu ārstēšanai un aprūpei, it īpaši Daugavpils reģionālajā slimnīcā un Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. 

Aicinām jūs atsaukties, palīdzot ar savām zināšanām un prasmēm, un sazināties ar vēlamo ārstniecības iestādi, uzrunā Veselības inspekcija un Veselības ministrija.

Papildus Veselības ministrija vērš uzmanību, ka mainoties situācijai ārstniecības iestādēs, izmainās arī vajadzība pēc ārstniecības personām. Līdz ar ko, tikai individuālās sarunās ar ārstniecības iestādi tiek panākta vienošanās par darbu ar Covid-19 pacientiem, vai arī par darbu ar pārējiem pacientiem, kuriem nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzība vai palīdzības akūtos gadījumos.

 Ārstniecības iestāžu kontaktinformāciju var meklēt šeit.

youtube icon
Abonēt youtube