Foto: Flickr/Positivus

Pēc neaizmirstamiem 13 gadiem Salacgrīvā, kuru laikā populārās mūzikas un mākslas festivāls Positivus daudzu cilvēku dzīvēs ir kļuvis par īpašu notikumu, 2022.gadā aizsāks jaunu ēru – turpmāk festivāls notiks Rīgā, informē organizatori.

Positivus festivāls 2022.gada 15. un 16.jūlijā turpinās priecēt cilvēku tūkstošus jaunā norises vietā – Rīgā, Lucavsalā.

Festivāla rīkotājs Ģirts Majors par lēmumu festivālu rīkot Rīgā saka: “Jāsaka, ka par festivāla rīkošanu Rīgā mēs domājām jau daudzus gadus, bet Salacgrīva ir īpaša vieta, ieradumam ir liels spēks, un tādēļ tas nenotika agrāk. Ar katru gadu cīņa par māksliniekiem, kurus mēs vēlamies redzēt festivālā kļūst sīvāka, un arī apmeklētājiem ir arvien lielākas izvēles iespējas koncertu apmeklēšanas ziņā, tādēļ mums ir jādomā, kā festivāls varētu attīstīties un turpinātu augt. Mūsuprāt, festivāla norise Latvijas un Baltijas lielākajā pilsētā dos lielas nākotnes iespējas mūsu festivālam.”

“Baltijas lielākā mūzikas un mākslas festivāla mājvieta turpmāk būs Baltijas lielākā pilsēta! Tā ir lieliska ziņa Rīgai un mūsu pilsētas uzņēmējiem. Katrai metropolei ir nepieciešami lieli pasākumi, kas veicina tūrismu, nāk par labu pilsētas kafejnīcām, viesnīcām un tirgotājiem. Tāpat Positivus festivāls sniegs papildu iespēju popularizēt Rīgu pasaulē, stiprinot mūsu pilsētas tēlu aiz Latvijas robežām. Un visbeidzot festivāla norise tieši Latvijas galvaspilsētā nozīmēs daudz neaizmirstamu un pozitīvu emociju mums visiem!” – tā uzsver Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.

Positivus festivāls ir lielākais populārās mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kurš kopš 2007.gada noticis Salacgrīvā, un katru dienu pulcējis līdz pat 30 000 mūzikas mīļotāju no Latvijas un ārvalstīm.

Festivālā uzstājušās tādas nozīmīgas ārzemju mūzikas zvaigznes kā Muse, Nick Cave, Robert Plant, Iggy Pop, Imagine Dragons, Ellie Goulding, The xx, Sigur Rós, Sinéad O’Connor un daudzi citi, kopskaitā vairāki simti citu dažādu laiku un paaudžu slaveni mūziķi.

Saistītās tēmas: "Positivus" festivāls

youtube icon
Abonēt youtube