Foto: Unplash.com

Iestājoties Adventes laikam, kad pamazām notiek gatavošanās gada nogales svētkiem, “Latvijas Pasts” aicina mazos Latvijas iedzīvotājus laikus nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim.

Latvijas Ziemassvētku vecīša birojs atrodas Dienvidkurzemes novada Vērgales pagasta Ziemupē, Santa Klauss dzīvo Somijā, savukārt Salatēvs – Krievijā.

Lai vēstule sasniegtu adresātu, bērnu vecākiem jāpārliecinās, ka uz vēstules norādīta precīza saņēmēja un sūtītāja adrese, kā arī uzlīmēta atbilstošas nominālvērtības pastmarka.

Atgādinājumam –  pēdējais sūtījumu piegādes datums Latvijā pirms Ziemassvētkiem ir 2021.gada 23.decembris, bet pirms Jaunā gada – 30.decembris.

Līdz ar Pirmo Adventi ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tāpēc “Latvijas Pasts” aicina Latvijas mazos iedzīvotājus neaizmirst nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, bet bērnu vecākus – pārbaudīt, vai uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese un uzlīmētas atbilstošas nominālvērtības pastmarkas.

Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo Ziemupē, Dienvidkurzemes novadā. Ar “Latvijas Pasta” starpniecību Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē tiek nogādātas visas viņam adresētās vēstules. Ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss vai Salatēvs, atbilstoši noformēts un apmaksāts sūtījums sasniedz vecīti Somijā vai Krievijā.

Ziemassvētku vecīša adrese:
Ziemassvētku vecītis Rūķupē
Ziemupes pasts
Vērgales pagasts
Dienvidkurzemes novads
Latvija
LV-3463
Santa Klausa adrese:
Santa Claus
Tähtikuja 1
96930
Rovaniemi
Finland
Salatēva adrese:
162390
Россия
Вологодская область
Город Великий Устюг
Дом Деда Мороза

Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 1 eiro, bet Santa Klausam Somijā un Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību 1,42 eiro.

youtube icon
Abonēt youtube