Jau šo svētdien, 5.decembrī būs muzikālā šova “X Faktors” pusfināls. Šajā nedēļā arī duetam “Bujāns” būs ko teikt – skatītāju varēs vērot tiešraidē jaunās dziesmas pirmatskaņojumu.

Kā zināms,  pusfinālā cīnīsies Diona Liepiņa, Grēta Grantiņa, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis.

Atlikušie četri “X Faktora” dalībnieki pusfināla tiešraidē katrs izpildīs divas dziesmas. Tie divi dalībnieki, kuri saņems vismazāko skatītāju balsu skaitu, izpildīs glābējdziesmas, pēc kurām žūrija lems, kuram šova dalībniekam šovs būs beidzies vienu soli no fināla. Finālisti pusfināla tiešraidē izpildīs dziesmas no tādu mākslinieku un grupu repertuāra kā Bījonse, Ēriks Kleptons, Aminata, “The Lumineers” un daudzu citu.

Šova piektajā tiešraidē uz skatuves kāps arī trīs viesi. Divi no tiem būs dueti – Markus Riva & Samanta Tīna un grupa “Musiqq” ar žūrijas locekļa Marata Ogļezņeva piedalīšanos. Viens no vakara gaidītākajiem brīžiem, nenoliedzami, būs iemīļotā šova dueta “Bujāns” (žūrijas pārstāvji Reinis Sējāns un Intars Busulis) jaunās dziesmas pirmatskaņojums.

“Mums jau dziesma ir gatava. Jau šo svētdien pilnā sastāvā. Šis ir mūsu piektais grupas hits un nākamgad būs arī sestais, bet aiznākamgad – septītais. Albums pēc kādas desmitās dziesmas. Vēl mums ir vajadzīgi kādi pieci, seši gadi,” tā par gaidāmo dziesmu un nākotnes plāniem saka “Bujāns”.

Saistītās tēmas: "Bujāns"Intars BusulisReinis SējānsX-faktors

youtube icon
Abonēt youtube