Līdz ar ziemai raksturīgu laika apstākļu iestāšanos, Rīgā darbu sākušas vairākas distanču slēpošanas trases, kuras ierīko gan pašvaldība, gan citas institūcijas. Iedzīvotājiem pieejams arī inventāra nomas punkts, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Kā jau katru gadu, arī šogad Rīgas pašvaldība iedzīvotājiem nodrošina distanču slēpošanas iespējas Uzvaras parkā (Uzvaras bulvārī 15), Lucavsalā, Purvciemā pie Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes ielā 141), kā arī Mežaparkā (Kokneses prospektā 39). Tradicionāli slēpošanas iespējas ir arī Biķernieku mežā (S. Eizenšteina ielā 16), kur trasi ierīko CSSD.

Ja saglabāsies atbilstoši laika apstākļi, plānots, ka rīdziniekiem būs iespēja arī slidot mākslīgā ledus slidotavā, ko plānots ierīkot pie Rīgas 84. vidusskolas, kā arī ziemas priekus varēs baudīt Mežaparka Lielās estrādes skatītāju zonā, kur plānots izveidot Ziemas parku “Mežaparks”, un pie reģionālajiem sporta centriem “Laimīte” un “Ķengarags”.

Lasiet arī: Rīta kafija sarunājas | Nūjošanas sportam Latvija sākotnēji nenoticēja, taču ieguvumi pierādīja pretējo

Aktuālā informācija par trašu un nomas punktu darba laiku, kā arī to kontaktinformācija pieejama tīmekļa vietnēs: www.sports.riga.lv un www.rigaslepo.lv.

youtube icon
Abonēt youtube