Astroloģe Inita Dilāne iepazīstina ar nedēļas (10.-16.decembris) horoskopu visām zodiaka zīmēm. Kādam gaidāmas pārmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā jomā. Kādās nokrāsās? – to gan uzzināsiet, lasot publikāciju! 

Auns

Brīvdienās emociju piepildījumu gūsi, baudot kādu kultūras pasākumu. Darba vietā uzlabosies esošā situācija. Labas ziņas tiks saņemtas no augstākstāvošo puses. Ieguvējs būsi tad, ja viens spēsi paraudzīties uz aktuālo situāciju pozitīvāk.

Vērsis

Nopietnas sarunas par un ap esošo projektu ievirzīsies tev izdevīgā gultnē. Potenciālais sadarbības partneris sagādās tev pārsteidzošu pārsteigumu. Liec lietā savas prasmes un zināšanas, lai ar vēl lielāku sparu sasniegtu iecerēto.

Dvīņi

Nedēļas nogalē gūtās atklāsmes par savu turpmāko profesionālo darbību ļaus paraudzīties tālāk aiz horizonta. Sarežģījušās attiecības ar kādu no ģimenes locekļiem, centies harmonizēt ar kopīgu pasākumu.

Vēzis

Veiksmīga darba nedēļa ļaus piepildīt savu naudasmaciņu līdz malām pilnu. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle saistībā ar darba vietu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no nepelnītiem pārmetumiem otra virzienā.

Lauva

Saviesīgs pasākums nedēļas nogalē ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no cita skatu punkta. Tiks saņemts vērtīgs, peļņu nesošs piedāvājums. Apdomā labi, pirms sper nopietnu soli romantiskajās attiecībās.

Jaunava

Zīmīgs pavērsiens partnerattiecībās ļaus liekajām emocijām sakārtoties pa plauktiņiem. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar samilzušo darbu un pienākumu apjomu. Neuzņemies vairāk nekā tev jādara.

Svari

Šūpojoties savā emociju laivā, tiks bremzēta turpmākā profesionālā attīstība. Ieklausies savā intuīcijā, lai ar straujākiem soļiem virzītos nākotnē. Sirsnīgākas un ciešākas kļūs romantiskās attiecības.

Skorpions

Nedēļas nogalē jautrus brīžus piedzīvosi savu draugu kompānijā. Patīkamas vēstis tiks saņemtas no potenciālā biznesa partnera. Tiks iegūtas papildu naudiņas. Izvērtē rūpīgāk, kur un kā tu tērē savu enerģiju.

Strēlnieks

Brīvdienās gūtās zināšanās ļaus paraudzīties ar plašāku vērienu uz aktuālo jautājumu darba vietā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairies no patiesības meklēšanas tur, kur tā nav jāmeklē. Velti laiku sev!

Mežāzis

Vairāk enerģijas tiks ieguldīts savas dzīves telpas labiekārtošanas darbos. Tiks saņemts vērtīgs sadarbības piedāvājums. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiks nogludinātas līdzšinējās nesaskaņas. Pievērsies jauniem hobijiem!

Ūdensvīrs

Nopietnāk pievēršoties savai profesionālajai darbībai, rezultāts būs acīmredzams. Manāmi uzlabosies ienākumu apjoms. Nedēļas vidū tiks piedzīvots kāds patīkams un saviļņojošs mirklis. Izbaudi to!

Zivis

Brīvdienās gūtā atzinība profesionālajā jomā ļaus pakāpties par galvas tiesu augstāk savā statusā. Rūpes un gādība no mīļotā cilvēka puses būs ne tikai sajūtama, bet arī acīmredzama un ar rokām satverama. Brīnumi notiek!

youtube icon
Abonēt youtube