Foto: Unplash.com

Klāt 2021.gada pēdējā diena. Jau atkal gads paskrējis. Astroloģe Inita Dilāne sarunā ar Rīta kafija žurnālisti Guntu Kūlu lasītājus iepazīstinās ar īpašo Vecgada vakara horoskopu. 

Vakardienu un rītdienu noliec malā. Dzīvo šodien!

Vecgada vakaru pavadot un Jauno gadu sagaidot, zvaigžņu stāvoklis būs tāds, kas raisīs vēlmi svinēt šos svētkus svinīgāk nekā pagājušā gadā. Atļauties vairāk, netaupot naudu ne uz dzīvo mūziku, ne uz bagātīgi klātiem galdiem, ne uz krāšņo svētku salūtu, ne dalības maksām kādā saviesīgā pasākumā – tāda tendence būs jūtama īpaši tiem, kuri var to atļauties.

Tie, kuri šobrīd ir nolēmuši svētkus īpaši nesvinēt, piektdienas rītā domas, sajūtas, iespējas un piedāvājumi var mainīties!

Svētku galdā tiks celts vislabākais, visdārgākais un pat vairāk nekā vajag. Taču nevajag pārspīlēt un domāt par to, ka kaut kas pietrūks. Tradicionālo 12 ēdienu vietā, pat gluži nemanot, ēdienu skaits var pārsniegt 24 ēdienus.

Tuvojoties gadu mijai, zvaigznes sastāsies tādās kombinācijās, ka gribot negribot var vilkt uz nelielu kašķi, tāpēc nav jāļaujas provokācijām. Fonā būs jūtama tendence uz skaļākām emociju izpausmēm un jestrām, riskantām izdarībām un pārgalvībām. Planēta, kas atbild par ēdienu un emocijām, šajā vakarā veidos saspringtu kombināciju ar Neptūnu, tāpēc jābūt uzmanīgiem ar alkoholu, ūdeņiem un jebkādiem šķidrumiem. Liekas emocijas, kāda vilšanās un saindēšanās risks var pabojāt svētku noskaņu, pirmkārt pašam sev.

Kas attiecas uz tērpa izvēli, modē būs klasika, šarms un grācija! Kāds aizvēsturisks tērps tiks godā celts, tērps ar savu stāstu, rota no vecmāmiņas pūra lādes, klasiskas kleitas, kostīms un uzvalki, pērles un dimanti būs vecgada modes tendence. Uzvilkt savu seno mīļo tērpu, ar īpašu nozīmi vai stāstu, vecgada vakarā būs ļoti iederīgi! Ļaujies skaistām un krāšņām sajūtām!

Tīģera gads

Tūlīt būsim aizvadījuši Vērša gadu, kas daudziem ir bijis smaga darba un izaicinājumu pilns, kāds būs Tīģera gads? Jāpiemin, ka pēc Austrumu horoskopa tas oficiāli sāksies 1.februārī.

Šajā gadā dzimušiem (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010) patīk risks un azarts, kā ar viņi ir drosmīgi un piedzīvojumu kāri cilvēki. Tīģera gadā dzimušie nekad neatkāpjas, aktīvi strādā un ir drosmīgi, ar lielu pārliecību un nepielūdzamu stingrību.

Zīmīgi, ka šīs trīs veida kaķu dzimtas pārstāvjus tomēr nošķir, jo ķīniešu elementu teorijā katra dzīvnieka zīme ir saistīta ar vienu no pieciem elementiem: zeltu (metālu), koku, ūdeni, uguni vai zemi. Šogad dominējošais būs tieši “Ūdens tīģeris”, tādēļ var sagaidīt veiksmi attiecībās, panākumus karjerā un arī smagu darbu. Veiksmi tīģeriem 2022. gadā nesīs zaļā un zilā krāsa, bet no baltās ir jāizvairās. Laimīgie skaitļi – 1, 3 un 7.

via GIPHY

youtube icon
Abonēt youtube