Ekrānuzņēmums no mūzikas klipa

Viena no pašmāju spēcīgākas balss īpašniecēm dziedātāja Aminata izdevusi smeldzīgu balādi “I’m Letting You Go” un piesaka savu dalību šī gada “Supernovā”.

Dziesma “I’m Letting You Go” stāsta par diviem cilvēkiem, kuri vairs nejūt romantisku mīlestību viens pret otru.

“Šķiršanās vienmēr ir sāpīga, it īpaši, ja kopā pavadīti daudz gadi. Šķirties ir bail, jo nevar zināt, kas sagaida nākotnē, ar otru cilvēku esi saaudzis kopā, un nevari iedomāties savu dzīvi bez viņa, vai arī viņa dzīvi bez tevis. Domas par to, ka tavs cilvēks satiks kādu citu ir sāpīgas. Tas ir egoistiski, bet mēs vienalga paliekam attiecībās, un tad tās jau vairāk izskatās pēc atkarības, nevis mīlestības, bet vienīgā iespēja atbrīvoties no šīs atkarības ir būt drosmīgam un spert šo soli – ļaut otram cilvēkam un sev būt laimīgiem. Tas nenozīmē, ka mīlestībai ir jābeidzas, iespējams, ka tā kļūst citādāka,” par singla vēstījumu stāsta Aminata.

“Priekš manis dziesma “I’m Letting You Go” nav tikai par mīlestību, tā ir par piedošanu, par atbrīvošanos no bailēm, par drosmi spert soli nezināmajā nākotnē,” Aminata turpina.

Singls “I’m Letting You Go” šogad būs arī viena no dziesmām, kas Supernovā cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā. Aminata Eirovīzijā piedalījās jau 2015.gadā, izcīnot augsto sesto vietu.

Lasiet arī: Bukmeikeri izsaka prognozes par “Supernova 2022” pusfinālistu izredzēm

Dziesmai drīzumā gaidāms arī videoklips.

youtube icon
Abonēt youtube