Ja vēl esi sava sirdsāķīša meklējumos un esi gatavs jaunai avantūrai, TV3 aicina pieteikties  aklo randiņu šovam “Nākamā pietura: Mīlestība”.

Runā, ka mīlestība vecumu nepazīst, tāpēc iepazīšanās šova trešajai sezonai ir aicināts pieteikties ikviens, kurš ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. “Tas būs piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar ekspertu palīdzību tiks izveidoti pāri, kuri pirmo reizi satiksies aklajā randiņā, lai dotos kopīgā auto ceļojumā pa Latviju, stāsta veidotāji.

Pāra rīcības un savstarpējo komunikāciju vērtēs psiholoģe un attiecību pētniece Inga Bērziņa.

“Dalībai šovā tiek aicināti pieteikties dažāda vecuma un dzīves pieredzes cilvēki – jautri un bezbēdīgi, nosvērti un uzņēmīgi. Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl, taču svarīgākais būtu, lai cilvēki izbaudītu šo procesu un pirmo aklo randiņu, kurā dalībnieki satiksies pirms došanās kopīgā ceļā. Līdzīgi kā iepriekšējās sezonās, dalībniekiem mīlestības ceļā palīdzēs doties arī Amora radio. Tā kā Amors ir ļoti trāpīgs bultu šāvējs, tad mēs kā raidījuma veidotāji ļoti ceram, ka tās trāpīs īstajās sirdīs,” apgalvo šova producente Indra Miziša.

Brauciena laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt vienam otru gan sarunās, gan dažādas spēlēs un uzdevumos, ko pāri veiks dažādās vietās pa ceļam uz galapunktu – viesu namu kādā skaistā Latvijas vietā. Galapunktā pāriem nāksies lemt, vai turpināt iepazīšanos vakariņu laikā, ballītē vai citur, vai tomēr iepazīšanās stāstam nebūs lemts turpināties. Citu saderība būs uzmirdzējusi un pāri nakšņos viesnīcā.

Piesakies romantiskajam aklo randiņu šovam “Nākamā pietura: mīlestība”, aizpildot pieteikuma anketu, un iespējams, tieši tev būs iespēja izmēģināt veiksmi īstā un vienīgā dzīvesbiedra meklējumos.

Pieteikuma anketu meklē – tv3.lv/milestiba.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube