Foto: Gunta Kūla

Jau šonedēļ, 18.martā, Liepājas pilsēta svinēs savu 397. dzimšanas dienu. Pilsētas dzimšana dienai tiks veltīti daudzveidīgi pasākumi un liepājnieki un pilsētas viesi sabiedriskajā transportā 18.martā varēs braukt bez maksas.

Svinot Liepājas 397. dzimšanas dienu, jau šajā nedēļas nogalē no 17. līdz 20.martam Liepājā norisināsies pastaiga “Izgaismotā Liepāja”. Četru vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt daudzveidīgu un aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Objekti būs apskatāmi katru pasākuma dienu no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00.

Pastaigas maršruta buklets pieejams Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, kā arī Liepājas kafejnīcās, kultūras un aktīvās atpūtas vietās.

Bukleta elektroniskā versija pieejama šeit: https://faili.liepaja.lv/Bildes/Pasvaldiba/Kultura/IzgaismotaLiepaja-Buklets-2022.pdf.

Vienlaikus saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem piektdien, 18.martā, sabiedriskais transports Liepājā ir bez maksas.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” mājaslapā.

Atgādinām, ka sabiedriskajā transportā aizvien ir spēkā prasība obligāti izmantot FFP2 klases respiratoru bez vārsta (respiratori) vai medicīnisko sejas masku.

youtube icon
Abonēt youtube