Foto: Unplash.com

Pavasaris ir pārmaiņu laiks, par to liecina ne tikai laikapstākļu izmaiņas, situācija pasaulē, bet arī zvaigznes norāda uz pārmaiņām dažādās dzīves jomās. Kas jauns gaidāms tavā dzīvē? Ar nedēļas horoskopu iepazīstina astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Veiksmīgi virzīsies uz priekšu uzsāktie projekti individuālajā uzņēmējdarbībā. Ienākumu apjoms tiks gūts, koncentrējoties uz profesionālās darbības prezentēšanas prasmēm. Partnerattiecībās būs jūtama cīņa par atšķirīgo vērtību sistēmu finansiālajā plānā.

Vērsis

Labvēlīgs laiks, lai viss tas, kas tika lolots radošajā vienpatībā nāktu gaismā arī plašākai publikai. Ienākumi var tikt gūti no iepriekš ieguldītajiem resursiem. Romantika sirdī un prātā mudinās ļauties spilgtu emociju izpausmēm.

Dvīņi

Sadarbība ar tālākam ārvalstīm šonedēļ var būt aktuāla. Veiksmīga savu prasmju pārdošana darba tirgū šonedēļ radīs vērā ņemamu finansiālu pieplūdumu. Rūpīgāk izvērtē tēriņus, kas saistīti ar izklaidēm, izpriecām un investēšanu kāda hobija attīstībā.

Vēzis

Panākumi profesionālajā darbībā mudinās izvirzīt jaunus mērķus un vēl augstākas sasniedzamās virsotnes. Prasme komunicēt un sarunāt būs kā atslēga peļņas gūšanai šonedēļ. Viedums, dzīves gudrība un līdzsvarots prāts neļaus izplūst emocijās. Sargi to, kas tev ir dārgs!

Lauva

Ļaujoties izaicinājumam, azartam un riskam – būsi ieguvējs. Pilnveidojot esošas zināšanas, pakāpsies nākamajā līmenī. Ienākumi tiks gūti no kāda iepriekš uzsākta projekta. Attiecībās ir īstais laiks, lai ieviestu skaidrību neskaidrajās situācijās.

Jaunava

Ja esi nolēmis mainīt virzienu profesijā vai apgūt jaunas prasmes, dari tā! Iesaistīšanās kādā radošā apvienībā ļaus gūt panākumus nākotnē. Vērtīgs ieguldījums būs sadzīves iekārtas, kas uzlabos tavu ikdienu.

Svari

Naudiņas par gabaldarbiem šonedēļ būs vairāk nekā parasti. Esi atsaucīgāks attiecībā uz jaunām peļņas iespējām. Atdeve no ieguldījumiem profesionālajā darbībā būs jūtama diezgan ātrā laikā. Attiecībās – parūpējies par to, kas tev ir svarīgs.

Skorpions

Nāksies pielietot prasmes, kas kādu laiku ir bijušas piemirstas. Profesionalitātes un meistarības līmenis vairos tavu labklājību. Attiecībās kopīgi pasākumi, svētki un iziešana sabiedrībā, tās padarīs ciešākas un harmoniskākas.

Strēlnieks

Radošums un savu talantu integrēšana profesionālajā darbībā ļaus būs pamanītam un atzinīgi novērtētam. Situācijas par un ap mājām un ģimeni radīs pārbaudījumus arī romantiskajās attiecībās.

Mežāzis

Labs piedāvājums profesionālajā darbībā radīs virkni pārdomu un spraigākas diskusijas ar ģimenes locekļiem. Jāizvairās no finansiāliem ieguldījumiem projektos kopā ar draugiem un domubiedriem. Jauna iepazīšanās var pārtapt skaistā draudzībā.

Ūdensvīrs

Īsie komandējumi un izbraukumi ārpus ierastās pilsētas vairos darījumu kontaktus sadarbībai nākotnē. Izvērtē rūpīgāk katru iespējamo peļņas avotu. Palaid pa vējam visus aizspriedumus un to kā ir pareizi vai nepareizi. Ļaujies drosmīgākām un neprastākajām idejām arī tuvībā.

Zivis

Talanti un profesionāls meistarības līmenis pacels austākās un prožektoru gaismās izgaismotākās virsotnēs. Vērtīgs ieguvums, dāsni atalgotas tavas prasmes ļaus piepildīt kādu no sapņiem. Uzmanības apliecinājumi ļaus uzplaukt kā krāšņam pavasara ziedam.

youtube icon
Abonēt youtube