Foto: Unplash.com

Astroloģe Inita Dilāne iepazīstina ar nedēļas (25. – 31. marts) horoskopu visām zodiaka zīmēm.

Auns

Meistarība un darbu kvalitāte vairos tavus ienākumus. Attiecībās prasme komunicēt un rast kompromisu sarežģītākās situācijās būs šīs nedēļas aktualitāte ceļā uz saskanīgām harmoniskām attiecībām.

Vērsis

Veiksmīgs ieguldījums paliekošās vērtībās būs pareizā izvēle. Labākas peļņas gūšanai šonedēļ koncentrējies uz savām prasmēm, talantiem un privilēģijām. Partnerattiecībās kopā būšanas mirkļi izkristalizēs galvenās vērtības.

Dvīņi

Tiks dota iespēja pielietot prasmes, kuras ir nedaudz piemirstas. Īstais laiks, lai tās atsvaidzinātu un ļautu tām pilnveidoties vēl kvalitatīvāk, vēl profesionālāk. Esi uzmanīgs attiecībā uz ātras peļņas gūšanas iespējām.

Vēzis

Panākumi profesionālajā jomā būs atkarīgi no paša iniciatīvas un vēlmes darboties. Pasperot vērienīgāku soli uz priekšu, rezultāts profesionālajā darbībā būs acīmredzams. Papildu tēriņus var radīt situācijas, kas saistītas ar bērniem un viņu vaļaspriekiem.

Lauva

Labs laiks, lai savus veikumus radošajā plānā prezentētu plašākai publikai. Arī tas, kas kādu laiku tika lolots, īstais brīdis, lai izceltu to gaismā. Romantiska iepazīšanās var pārtapt skaistā savienībā. Izvairies no pārspīlētu emociju uzplūdiem.

Jaunava

Individuālā darba veicējiem šonedēļ uzspīdēs veiksmes zvaigzne. Lielāks kļūs pieprasījums pēc taviem pakalpojumiem profesionālajā darbībā. Vēlme ieviest skaidrību visās neskaidrās situācijās var neritēt tik gludi kā iecerēts.

Svari

Jauns statuss, veiksmīga virzība augšup pa karjeras kāpnēm radīs pacilātības sajūtu. Tiks izvirzīti jauni mērķi, kas tiks realizēti tuvākajā nākotnē. Tēriņi un ieguldījumi, saistīti ieguldījumiem dzīves vietas labiekārtošanas darbiem var neattaisnot tavas cerības

Skorpions

Attiecībās var uzjundīt kāds pagātnes notikums, kas sašūpos esošo savienību. Atceries, ka tas, kas ir stiprs un stabils, nekādi vēji to nevar izputināt. Profesionālajā jomā esi atsaucīgs attiecībā uz papildu pienākumiem, jo tie vērtīgi atmaksāsies.

Strēlnieks

Veicamo darbu un pienākumu šonedēļ var būt tik daudz, ka nemanot piezadzies sagurums raisīs pārdomas par esošo situāciju darba vietā. Attiecībās neapmierinātība ar esošo pozīciju mudinās ieviest pārmaiņas. Tiks pieņemts nopietns lēmums.

Mežāzis

Sadarbība ar kādu senāku darījumu partneri būs droša un stabila. Nav ieteicami tēriņi, kas saistīti ar auto maiņu, arī uz veikalu dodies ar iepirkumu sarakstu! Rūpes un centība, ko ieguldi esošajās partnerattiecībās, tiks novērtētas.

Ūdensvīrs

Pārmaiņas darba vidē nāks par labu tavai pašsajūtai. Labākas peļņas iespējas ir gaidāmas tiem, kuri darbojas tirdzniecības un informācijas pakalpojumu sniegšanas jomā. Atļaujies palutināt sevi ar kādu vērtīgāku pirkumu.

Zivis

Radošo ideju realizēšana būs galvenais virzītājspēks ceļā uz panākumiem. Jaunas sadarbības iespējas ļaus piepildīt kādu vēlmi. Patīkamu pārsteigumu sagādās ieguvums no kādas senākas sadarbības. Attiecībās, elpu aizraujošs piedzīvojums mudinās izdarīt nopietnu izvēli.

Saistītās tēmas: astroloģeInita Dilāne

youtube icon
Abonēt youtube