Foto iegūts no PVD Facebook

Uzņēmums Ferrero atsaucis no tirdzniecības visus Beļģijas Arlonas fabrikā ražotos Kinder zīmola šokolādes izstrādājumus, kas ražoti laika posmā no 2021.gada 15.oktobra līdz 2022.gada 10.janvārim, tostarp tādus bērnu iemīļotus produktus kā Kinder surprise šokolādes olas ar rotaļlietām, jo pastāv risks, ka tie varētu būt piesārņoti ar salmonellas baktērijām, ziņo Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).

Saskaņā ar PVD rīcībā esošo informāciju, iespējami piesārņotos produktus Polijas izplatītājs ir piegādājis arī uzņēmumiem Latvijā, tāpēc PVD ir pieprasījis, bet pagaidām nav saņēmis informāciju no Polijas pārtikas apriti uzraugošā dienesta par konkrētiem produktu nosaukumiem, partijām un uzņēmumiem, kuri tās saņēmuši.

Vienlaikus PVD ir jau uzsācis pārbaudes Latvijas pārtikas izplatīšanas uzņēmumos, kā arī sazinājies ar lielākajiem Latvijas pārtikas tirdzniecības tīkliem, lai pārliecinātos, ka tajos tirdzniecībā nav pieejami Beļģijas fabrikā ražotie Kinder zīmola produkti.

PVD aicina patērētājus pirms uzņēmuma Ferrero Kinder zīmola produktu iegādes, pārbaudīt preces marķējumā, kurā valstī produkts ražots un neiegādāties to gadījumā, ja produkts ražots Beļģijā. Ja patērētājs jau ir iegādājies Beļģijā ražotus Ferrero Kinder zīmola produktus, aicinām atgriezt tos atpakaļ tirgotājam.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube