Ekrānuzņēmums no Instagram

Viens no Latvijas visu laiku apspriestākajiem un atpazīstamākajiem seriāliem UgunsGrēks, kura pēdējā sērija iznāca 2017.gadā, šoruden atgriezīsies pie skatītājiem, paziņo TV3 Group.

Šobrīd Bīriņu pilī sākusies jaunās sezonas “Atgriešanās” filmēšana, pulcējot jau iemīļotos seriāla aktierus un pavisam jaunu lomu atveidotājus.

Seriāla turpinājumā notikumi norisināsies tajā pašā viesnīcā pēc septiņiem gadiem, kuru laikā radusies nodevības un skandālu ēna. Viesnīcas īpašnieks sapulcē bijušos darbiniekus un pastāvīgos viesus uz noslēpumainu tikšanos, lai nāktu klajā ar kādu svarīgu paziņojumu, kas uzšķils tikai seriālam UgunsGrēks raksturīgu kaislību liesmu, pastāsta TV3 Group Latvijā Programmu direktore Elīna Jēkabsone.

Vienlaikus lēsts, ka šajā sezonā dalību apstiprinājuši teju visi iepriekšējās sezonas galveno varoņu atveidotāji – Ilze Vazdika, Regīna Devīte, Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Egils Melbārdis, kuriem pievienosies arī Anete Berķe, Everita Pjata-Gertnere, Oskars Vīksne, Rihards Zeļezņevs, Kārlis Tols un citi.

UgunsGrēks. Atgriešanās. skatītāju vērtējumam nonāks septembrī, kad to būs iespējams vērot nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Kanāla TV3 ēterā seriāls atgriezīsies 2023. gada pavasara sezonā.

youtube icon
Abonēt youtube