Ekrānuzņēmums

2022. gada vasarā grupa Prāta vētra dosies vasaras koncerttūrē “Gads bez kalendāra”. Koncerti norisināsies Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā.

“Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar brauksim uz Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu, lai koncertētu un atkal tiktos ar saviem klausītājiem pēc trīs gadu pārtraukuma. Tas nav bijis tikai “Gads bez kalendāra”, ir izdzīvots posms, kas uz ierastām lietām liek skatīties pilnīgi citādi. Mēs ticam, ka šie koncerti mūs saliedēs, dos cerību un atkalsatikšanās prieks iedvesmos mūs visus jaunam cēlienam,” pauž Prāta vētras komanda.

Lasiet arī: VIDEO. Prāta Vētras “Mana dziesma” izskan ukraiņu valodā

Vienlaikus grupa pauž, ka vasaras koncerttūre “Gads bez kalendāra” būs iespēja atbalstīt tos, kuru mājas izpostījis karš. Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncertu goda viesi un varēs tos apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertos būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Koncertos skanēs jau iemīļotas grupas melodijas un jaunā albuma dziesmas, piemēram, “Muzikālā banka 2021” laureāte “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, 2021. gada radio hits “Karuseļi” un citas dziesmas kopā ar īpašajiem viesiem.

Vasaras koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās:

  • 23. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
  • 30. jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
  • 6. augustā Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;
  • 13. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
  • 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Par biļešu iegādi vairāk  lasiet šeit.

youtube icon
Abonēt youtube