Foto: Unplash

Klāt jaunais nedēļas horoskops. Beidzot arī vasara ir atnākusi, un karsti notikumi arī privātajā dzīvē. Ko atnesīs jaunā nedēļa tev? Lasi un uzzini jaunāko astroloģes Initas Dilānes sastādīto nedēļas (3.-9.jūnijs) horoskopu.

Auns

Iesaistīšanās elpu aizraujošā projektā radīs prieka sajūtu par sasniegto un paveikto īsā laika posmā. Iniciatīva, kas nāks no tavas puses, būs vērā ņemams panākumu rādītājs. Attiecībās pārmaiņas un ieviestās korekcijas esošajā savienībā nāks par labu abiem.

Vērsis

Nāksies paveikt tos darbus, kuri dažādu iemeslu dēļ netika paveikti iepriekš. Spīts un neatlaidība ļaus paveikt neiespējamo! Atceries, ka nesavtīgi paveikti labie darbi tiek atalgoti tad, kad vismazāk to gaidi.

Dvīņi

Lielāks darba apjoms nekā parasti pakutinās nervu šūniņas. Nāksies apbruņoties ar pacietību, lai atšķetinātu jau kādu laiku samilzušās situācijas darba kolektīvā. Atceries, ka viegla peļņa var radīt arī vieglus zaudējumus.

Vēzis

Peļņa šonedēļ nāks lielāka, pateicoties tavai iniciatīvai, aktivitātei un vēlmei darboties. Individuālā darba veicējiem un privātajā sektorā strādājošiem, šis būs ražīgs ‘pļaujas’ laiks. Nepalaid garām piedāvātās iespējas!

Lauva

Publiskas uzstāšanās ļaus piedzīvot slavas un atzinības brīžus. Veiksmīga būs iesaistīšanās radošā projektā, no kura būs gūstams labums ilgtermiņā. Ieguldījums profesionālajā darbībā būs veiksmīgs.

Jaunava

Patīkami pavērsieni profesionālajā darbībā mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Jauns sadarbības līgums būs ienesīgs nākotnē. Tiks dota iespēja nogludināt kredītsaistības un atdot to, kas nav tavs.

Svari

Radošo profesiju pārstāvjiem ir jāizmanto un ar pateicību ir jāpieņem piedāvātās iespējas. Negaidīti tēriņi un izdevumi var pārsteigt nesagatavotu. Atceries, ka romantiskajās attiecībās var salabot to, kas ir labojams!

Skorpions

Nopietnāka pievēršanās ģimenes biznesam sniegs vērā ņemamus rezultātus. Visi kopā roku rokā spēsiet paveikt lielus darbus. Patīkams pavērsiens romantiskajās attiecībās izkliedēs visas šaubas un līdzšinējās sadzīviskās nesaskaņas.

Strēlnieks

Veiksmīgs un ražīgs laiks profesionālajā darbībā ļaus paveikt daudz vairāk nekā biji ieplānojos. Laba komanda ir jau puse no panākumiem! Ieguldot enerģiju attiecību kopšanā un pilnveidošanā, rezultāts būs jūtams ilgtermiņā.

Mežāzis

Taps skaidrs virziens, kurā doties, lai sasniegtu savus mērķus profesionālajā darbībā. Panākumi ir gaidāmi tiem, kuri nekavēsies pagātnē, bet droši un pārliecinoši dosies nākotnē. Lielāks tēriņu apjoms būs saistīti ar atpūtas braucieniem un izklaides pasākumiem būs jūtami.

Ūdensvīrs

Tiks saskatītas ļoti labas iespējas kā savu uzņēmējdarbību izvērst plašumā – ārpus valsts robežām. Ieguldījums jaunākajās tehnoloģijās atvieglos tavas darba gaitas. Vērienīgas peļņas iespējas tiks gūtas no sadarbības ar ārvalstīm.

Zivis

Veiksme darbos būs klātesoša tiem, kuri paļaujas uz sevi, uz savām sajūtam un dara to, kas patīk. Pielietojot savas vairāku gadu garumā krātās zināšanas, manāmi uzlabosies peļņas apjoms.

youtube icon
Abonēt youtube