Foto: Unplash.com

Rīgas pašvaldība bērniem un jauniešiem vasaras brīvlaikā piedāvā daudzveidīgas bezmaksas aktivitātes, kuras ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

2022.gada skolēnu vasaras brīvlaikā RD IKSD līdzfinansē 21 nevalstisko organizāciju projektu, kas bērniem un jauniešiem Rīgas administratīvajā teritorijā piedāvā aktivitātes sešās tematiskajās jomās: fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu, ilglaicīgu iepriekšējo sagatavotību attiecīgajā sporta veidā; radošās darbnīcas un ielu kultūras minifestivāli; izglītojošas aktivitātes, kas balstītas jauniešu neformālās izglītības pieejā un principos; aktivitātes ar āra dzīves un piedzīvojumu izglītības elementiem; aktivitātes, kas saistītas ar pilsētas izzināšanu; aktivitātes, kas pozitīvi ietekmē sociālo un fizisko vidi vietējā apkaimē, tostarp iesaista jauniešus brīvprātīgajā darbā.

Brīvā laika norišu saraksts, kontaktinformācija, norises vietas, kā arī norādes par projekta mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm ir apskatāmas tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv. Lai pieteiktos, ir nepieciešams sazināties ar interesējošā projekta organizatoru.

youtube icon
Abonēt youtube