Publicitātes foto

Pēc vairāku gadu pārtraukuma šogad 22.jūlijā Siguldā norisināsies pasākums Plikie lec par brīvu, kur ikvienam interesantam ir iespēja iepriekš piesakoties un uzvarot atlasē izlēkt ar gumiju no Siguldas vagoniņa par brīvu ar noteikumu, ja to dara pliks.

Pasākuma organizatori stāsta, ka individuāli lēcieni pa pliko Latvijā ir notikuši jau kopš gumijlēkšanas pirmsākumiem – 1992.gada. Tomēr pirmais publiskais pasākums Plikie lec par brīvu notika 2013.gadā, kas guva milzu ievērību un atsaucību gan no dalībnieku, gan skatītāju puses, toreiz pulcējot ap tūkstoš pasākuma interesentu uz Gaujas tilta, kas vēlējās baudīt pliko lēcienu performanci.

Pieteikšanās pasākumam norisinās Sigulda Adventures lapas Facebook kontā. Lai pieteiktos dalībai konkursā, interesentiem ir jāiesūta savs foto, apraksts par sevi, kontaktinformācija. Pretendentu fotogrāfijas un apraksti tiks publicēti konkursa atlases galerijā Sigulda Adventures Facebook profilā, kur katram būs iespēja atdot balsi par savu favorītu, kuru vēlas redzēt kailu lecam ar gumiju. Kopā desmit kungiem, desmit dāmām un pieciem pāriem, kuri būs ieguvuši vislielāko balsu skaitu, tiks dāvāta iespēja izlēkt ar gumiju kailiem.

Pasākums sāksies plkst. 18.00, dalībniekiem un skatītājiem pulcējoties teritorijā pie Siguldas vagoniņa un ilgs līdz pat saulrietam. Viesus izklaidēs pasākuma vadītājs un DJ, būs arī dzīvā mūzika.

Pasākuma organizatori informē, ka tiem, kas nepaspēs pieteikties dalībai konkursā sociālajā tīklā Facebook vai neizdosies uzvarēt atlasē, būs iespēja tikt izvēlētiem pliko lēcieniem arī uz vietas.

Lēcienus ar gumiju pa pliko no Siguldas vagoniņa skatītāji aicināti vērot no labākā skatpunkta – Gaujas tilta. Pasākuma apmeklētāji ir aicināti novietot auto stāvvietās pie Siguldas vagoniņa, panorāmas rata un Krišjāņa Barona un Pils ielas krustojumā. Uz Gaujas tiltu pasākuma apmeklētāji aicināti doties ar kājām lejā pa serpentīnu vai kāpnēm, kas sākas teritorijā pie Siguldas vagoniņa.

Bungee Sigulda ir unikāla vieta Eiropā, kur lēcieni ar gumiju notiek no gaisa trošu ceļa vagoniņa. Lēciena augstums virs Gaujas ir 43 metri. Bungee Sigulda tehnoloģijas un inventārs ir izstrādāts stingri ievērojot alpīnisma un bīstamo iekārtu standartus ar 7–20 reižu drošības rezervi. Kopš 1992.gada lēkšanu no vagoniņa izbaudījuši jau vairāk nekā 100 000 cilvēki.

youtube icon
Abonēt youtube