Pēc tam, kad Latvijas bokseris Mairis Briedis ar visai neveikla video rullīša palīdzību paziņoja par plāniem spert kāju Latvijas politikas ringā, sabiedrībā tas izraisīja plašu emociju buķeti un reakcijas.

Daļa sabiedrības ironizē par boksera spējām piedalīties priekšvēlēšanu debatēs, daļa uzskata Briedi par nodevēju, taču cits Latvijas bokseris – Kristaps Zutis – parodēja Brieža video, uztaisot pats savu paziņojumu par iestāšanos politikā.

Kā raksta pats Zutis savā Twitter kontā pie video rullīša: «Man ir ieradies alter ego.»

Uzrunājot savu Twitter tautu, Zuša alter ego ir apģērbis zili sarkanu adidas sporta tērpu, bet savu uzrunu viņš nolasa latviešu valodā ar manāmu akcentu. Līdzīgi kā Brieža uzrunā, kurā bokseris piemin gan sociālo, gan etnisko sašķeltību, arī Zuša alter ego, akcentē sabiedrības dalīšanu dažādās piederībās. Citējot pašu video autoru: «Gan pēc etniskās piederības, gan pēc nacionālās».

Zuša alter ego, visticamāk, atsaucoties uz šī gada maija notikumiem Uzvaras parkā, uzdod arī svarīgu jautājumu: «Kā n**** starpība kurā dienā mēs svinam День Победы?! Devītā vai desmitā maijā?!»

Zuša publicētais video ir izraisījis pozitīvas emocijas Latvijas Twitter sabiedrībā – gandrīz katrs komentārs slavē Zuti par asprātību. Šobrīd ar ir dalījušies vairāk kā 150 cilvēki, taču atzīmējuši ar patīk gandrīz 1 200 lietotāju.

youtube icon
Abonēt youtube