Piektdienas, 22.jūlija, pēcpusdienā un brīvdienās jārēķinās ar lēnāku satiksmi, informē VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Dodoties piejūras virzienos, LVC braukšanai aicina izmantot laiku ārpus ierastajām maksimālās satiksmes stundām, kā arī ieplānot papildu laiku ceļam. Palēnināta satiksme var būt arī Pierīgā uz Rīgas apvedceļiem un Bauskas, Ērgļu, Jelgavas un Ventspils, virzienā, kur turpinās ceļu būvdarbi.

Kā iepriekš ziņots, Latvijā piektdien, 22.jūlijā, ir izsludināts dzeltenais brīdinājums par stipru karstumu. Karstums var ietekmēt ne tikai cilvēka pašsajūtu, bet arī auto ceļu tehnisko stāvokli.

Karstuma ietekmē uz asfaltētiem ceļiem, kas ir sliktā tehniskā stāvoklī, kā arī bedru labojumu vietās var veidoties izsvīdumi, kuri var būt slideni.

Īpaša uzmanīgiem šādos apstākļos jābūt motobraucējiem, kam var traucēt arī smilts, ar ko kaisa izsvīdumu vietas.

Kā informē LVC, šodien, 22.jūlijā, plkst. 9.30–15.30 uz Kokneses šosejas (P80) pie pagrieziena uz Ogresgalu (13,4. km) satiksmes uzskaites sensoru remontdarbu laikā satiksmi organizēs pa vienu joslu ar ceļazīmēm un vadstatņiem.

Savukārt Daugavpils šosejas (A6) posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei un uz Valmieras šosejas (A3) pie Sēnītes garantijas remontdarbu laikā vietām ir sašaurināta brauktuve un samazināts atļautais braukšanas ātrums, informē LVC.

LVC informē, ka arī sestdienas, 23.jūlija, vakarā ir iespējama palēnināta satiksme Jelgavas virzienā, kur notiks grupas Prāta vētra koncerts.

Braucot maršrutā pa autoceļiem Jelgava–Dalbe (P100) un Jelgava–Dobele–Annenieki (P97), jārēķinās, ka pēc koncerta plkst. 23.30–00.30 satiksmei būs slēgts Lielās ielas posms ar tiltiem pār Lielupi un Driksu.

Šobrīd valsts autoceļu tīklā būvdarbi notiek vairāk nekā 60 posmos visā Latvijā. LVC aicina autovadītājus ievērot visus būvdarbu un remontposmos noteiktos satiksmes ierobežojumus, kā arī braukt uzmanīgi!

Saistītās tēmas: izsvīdumiJelgavaKarstumskoncertsLVCPrāta VētraremontiSatiksme

youtube icon
Abonēt youtube