Foto: Pixabay

Nereti ir grūti izdomāt, ko lai uzdāvina, pat vistuvākajam cilvēkam, nemaz nerunājot par kolēģiem vai tālākiem paziņām. Iespējams, dāvanu horoskops tev palīdzēs izdarīt pareizāko izvēli.  

Auns – šīs zodiaka zīmes pārstāvjus iepriecinās dāvanas, kas saistītas ar viņu vaļaspriekiem, vai arī mudinās viņus nodoties kādam jaunam hobijam, izbaudīt neparastas izjūtas un emocijas. Derēs asprātīgi nieciņi, tekstilkrāsas, piederumi makšķerēšanai, meistarklases apmeklējums.

Vērsis – šīs zodiaka zīmes pārstāvji priecāsies teju par jebkuru dāvanu, galvenais, lai tā ir skaista vai  sniedz garīgu baudījumu. Derēs skaistumkopšanas līdzekļi, biļetes uz teātra izrādi vai kādu citu pasākumu, ziedi, mākslas priekšmeti, rotas.

Dvīņi – šīs zodiaka zīmes pārstāvjus drīzāk iepriecinās vairākas mazas dāvaniņas nekā, piemēram, viena liela. Derēs grāmatas, smaržas, kompaktdiski, pulksteņi, lietas, kas rosina iztēli.

Vēzis – šajā zodiaka zīmē dzimušos var iepriecināt ar pašu darinātām dāvanām – netiks smādētas ne dāvinātāja veidotas rotas, ne pašcepta kūka vai cepumi. Vienlaikus ļoti patiks arī klasiskas lietas. Derēs rotaslietas, interjera priekšmeti, antīkas un senatnīgas lietas.

Lauva – līdzīgi kā no dzīves, tā arī no dāvanām šīs zodiaka zīmes pārstāvji gaida vērienu. Lauvu apmierinās jau tas vien, ka dāvanas pasniegtas ar pompu. Tomēr tām jābūt kvalitatīvām, oriģinālām un vērtīgām lietām. Derēs oriģinālas rotas (ne bižutērija), kvalitatīva parfimērija, dārglietas, labs alkohols un saldumi.

Jaunava – šīs zodiaka zīmes pārstāvji izceļas ar eleganci, tāpēc viņus iepriecinās ne vien elegantas dāvanas, bet arī tādas lietas, kas vairos viņu izsmalcinātību un šarmu. Derēs planšetdators, dārga zīmola kaklasaite, somiņa, labas smaržas.

Svari – šajā zīmē dzimušajiem svarīgāks par pašu dāvanu ir dāvanas pasniegšanas veids. Pati dāvana var būt vienkārša, taču Svari to spēs novērtēt, ja dāvinātājs neskoposies ar oriģināliem laba vēlējumiem vai pat atbilstošām dzejas rindām. Derēs smaržas, ziedi, konditorejas izstrādājumi.

Skorpions – šīs zodiaka zīmes pārstāvjus iepriecinās oriģināli pasniegta dāvana, kas iesaiņota, piemēram, pēc principa “kaste kastē”, kad dāvanas saņēmējam jāattin viens iesaiņojums pēc otra, lai ieraudzītu, kas tad viņam uzdāvināts. Derēs ikdienā noderīgas un vajadzīgas lietas, zeķes, kaklasaite, šalle.

Strēlnieks – iepriecinās eksotiskas un romantiskas dāvanas, kas radīs jaunas emocijas un iespaidus, kuros vēlāk padalīties ar pašu dāvinātāju. Derēs ceļojums, gleznas, grāmatas.

Mežāzis – iepriecinās klasiskas lietas un vērtības, taču svarīgi, lai dāvana izskatās dārga. Derēs portatīvais dators, mobilais telefons, no tālām zemēm atvesti ekskluzīvi priekšmeti.

Ūdensvīrs – iepriecinās modernas, ekskluzīvas un oriģinālas lietas, ar ko var palepoties un celt savu pašvērtējumu citu acīs. Derēs mobilais telefons, sadzīves tehnika, dārgu zīmolu apģērbs.

Zivis – jo īpaši iepriecinās ar ūdeni, atpūtu un relaksāciju saistītas veltes. Derēs lietas vaļaspriekam, biļetes uz teātra izrādi vai kādu citu pasākumu, vannas sāls, aromātiskas ziepes, vannas bumbas.

Saistītās tēmas: horoskopi

youtube icon
Abonēt youtube