Publicitātes foto

Hitu karaļi un šovmeņi – grupa “Bermudu Divstūris”, turpinot jau aizsākto tradīciju,  svinēt vasaras noslēgumu ar enerģisku un jaudīgu ballīti, aicina uz grupas vēsturē vērienīgāko koncertu nākamā gada 1.septembrī, “Arēnā Rīga”.

Pirms divām nedēļām izskanēja grupas jaunākā albuma “Vidēji Glīts” tūres noslēguma koncerts Arēnā Rīga, pulcējot vairāk nekā 7 500 apmeklētāju. Uzklausot fanu un atbalstītāju lielo interesi, grupa ir nolēmusi – aizsākto tradīciju, sarīkojot neaizmirstamus vasaras noslēguma svētkus, vērst plašumā, pulcējot vēl lielāku fanu loku un pārsteidzot ar šovu, kāds līdz šim vēl nebūs redzēts. Tāpat grupa sola arī jaunus hitus, kas viennozīmīgi kļūs par neatņemamu sastāvdaļu labam garastāvoklim ikdienā vai trakai ballītei piektdienas vakarā.

“Aizvadot tūres “Vidēji glīts” deviņus koncertus šovasar, mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka mūsu klausītāji ir paši labākie, jo saņēmām tik daudz enerģijas, kuras pietiks visai apkures sezonai. Iedvesmoti no klausītāju uzticības un ideju pilni, mēs kopā ar bratukiem gribam iet vēl tālāk, piedāvājot šovu vēl jaudīgākā līmenī, lai skan ne vien visa Rīga, bet arī Latvija, un varbūt arī pasaule,” teic Biceps un Triceps.

Biļetes uz koncertu ir pieejamas jau tagad “Biļešu Paradīzē”.

Lasiet arī: Izdod video Ūdrīša sarakstītai dziesmai un aicina palīdzēt

Saistītās tēmas: Arēna RīgaBermudu divstūrisVidēji glīts

youtube icon
Abonēt youtube