Publicitātes foto

Nākamā gada martā klajā nāks grupas “Musiqq” jaunais mini albums, kas tapis, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi” dziesmām. Gaidot jauno albumu, grupa aicina uz koncersēriju “Bijis, ir un būs” Liepājā, Rēzeknē un Valmierā.

Kopumā gaidāmajā mini albumā tiks iekļautas septiņas oriģinālkompozīcijas, kuras ir tapušas, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi” populārākajiem un iemīļotākajiem skaņdarbiem. Pirmā kompozīcija pie klausītājiem nonāks jau oktobra vidū, informē mūziķi.

“Faktiski, varētu teikt, ka tās būs divu grupu – mūsu un “Līvu” oriģināldziesmu apvienojums. Kompozīcijas sevī ietvers jau zināmos grupas “Līvi” dziesmu motīvus un melodijas, kurus mēs būsim ietērpuši mūsdienīgā aranžējumā ar “Musiqq” raksturīgo skanējumu, papildot ar repa elementiem u.c. Manuprāt, rezultāts ir izdevies patiešām interesants un ceram, ka mūsu veikumu novērtēs arī klausītāji,” par jauno albumu atklāj grupas “Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris.

Ideja par albumu tapa mājsēdes laikā 2021.gadā, kad valdīja stingri ierobežojumi un muzikālā darbība bija ierobežota.

“Mūsu vērīgākie fani un sekotāji būs ievērojuši, ka, kopš mājsēdes sākuma, jau ilgāku laiku Tik-tok profilā esam dalījušies ar video, kur eksperimentējam ar dažādām latviešu dziesmām, sapludinot tās ar mūsu idejām. Process bija aizraujošs mums pašiem, un tādēļ nolēmām to pārvērst taustāmā rezultātā. Saka, ka liepājnieki ir vēja rūdīti un nekad neapstājas pie sasniegtā. Tādēļ jaunas idejas arvien dzen uz priekšu un liek radīt ko nebijušu,” stāsta grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs.

Lasiet arī: VIDEO | Mediji savāc pierādījumus, ka Putinam nekustas labā roka

Grupa koncertēs Liepājā, koncertzālē “Lielais Dzintars” 13.novembrī, Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors” – 26.novembrī un Valmierā, Valmieras Kultūras centrā – 3.decembrī.

Saistītās tēmas: LīviminialbumsMusiqq

youtube icon
Abonēt youtube