Glorija Grevcova. Foto izgūts no Facebook @Glorija Grevcova

Partijai Stabilitātei! Saeimas vēlēšanās iegūstot 6,80% balsu un 11 vietas, parlamentā iekļuvusi arī Glorija Grevcova, kura pēdējā laikā daudzviet minēta saistībā ar iespējamu intīmo pakalpojumu sniegšanu.

Centrālās vēlēšanu komisijas pieejamā informācija liecina, ka Grevcova dzimusi 1988.gadā, dzīvo Ropažu novadā, un viņai ir augstākā izglītība – Latvijas Sporta akadēmijā iegūta pedagoga specialitāte.

Tikmēr plašāka sabiedrība Grevcovu pazīst kā videoblogeri un tiktokeri, kā arī internetā daudz tiek runāts par viņu kā intīmo pakalpojumu sniedzēju.

Vietnē Telegram kāds pat izveidojis Grevcovai veltītu kanālu Glorija Grevcova/Глория Гревцова, kurā atrodamas dažādas bildes un video ar jauno politiķi, kā arī nicinoša satura ieraksti, kas rakstīti it kā politiķes vārdā. Daudzas no ievietotajām bildēm ir intīma rakstura, kas it kā iegūtas no intīmo pakalpojumu forumiem.

Izgūts no Telegram @glorija_grevcova

Jāpiebilst, ka Grevcova izcēlusies arī ar izteikumiem attiecībā uz Latvijas sniegto atbalstu Ukrainai, sūrojoties, ka tā dēļ viņai pieauguši rēķini.  Tāpat viņa sociālajos tīklos izplatījusi fotogrāfijas, kurās redzama ģērbusies drēbēs ar Krieviju slavinošiem logotipiem, kā arī “zīmējusies” , ka pieminēta Kremļa propagandista Vladimira Solovjova raidījumā.

Viņai bijis viedoklis arī par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu:

 

Jaunajā parlamenta sasaukumā partiju Stabilitātei! pārstāvēs tādi politiķi kā Svetlana Čulkova, Glorija Grevcova, Iļja Ivanovs, Igors Judins, Jefimijs Klementjevs, Dmitrijs Kovaļenko, Nataļja Marčenko-Judko, Viktorija Pleškāne, Viktors Pučka, Nadežda Tretjakova un Aleksejs Rosļikovs.

Saistītās tēmas: Glorija GrevcovaSaeimaStabilitātei!

youtube icon
Abonēt youtube