Foto: Pexels

Jaunais – 2023.gads – nav aiz kalniem! Kāds tas būs katram no mums, prognozē vēdiskās astroloģijas eksperte Svetlana Kroicere.

Auns (21.marts – 19.aprīlis)

Līdz 2023. gada aprīlim Auni cīnīsies ar sevi, tieksies pēc sevis pilnveidošanas un, lai atjaunotu iekšējo komfortu, pēkšņi iesaistīsies garīgās praksēs. Iespējama pārcelšanās, emigrācija. Nelabvēlīgs gads finanšu investīcijām. Taču pēc 22. aprīļa tevī atgriezīsies spēks un enerģija, pārliecība par sevi un rītdienu. Jauna dzīves posma sākums ar jaunām iespējām. Aunus – pasniedzējus gaida laimīgi mēneši. Svarīgi ievērot pareizu uzturu.

Vērsis (20.aprīlis – 21.maijs)

Gada sākums Vēršiem kļūs par brīnišķīgu laika posmu,  labvēlīgu biznesa uzsākšanai, jauniem projektiem, peļņas gūšanai un ilgi gaidītiem ieguvumiem. Varēsi papildus nopelnīt un būtiski nostiprināt savu finansiālo stāvokli. Pavasaris ir lielisks laiks ceļojumiem un garīgām praksēm. Taču tajā pašā laikā iespējami arī neparedzēti izdevumi.

Dvīņi (22.maijs – 21.jūnijs)

Ziema un pavasaris ir labs laiks karjeras izaugsmei un profesionālajiem sasniegumiem. Esi uzmanīgs un uzcītīgs – tā vari ievērojami uzlabot savu sociālo stāvokli un materiālo labklājību. Lai arī mājas darbu rutīna varētu nepatikt, līdz aprīlim nevajadzētu neko mainīt savā personīgajā dzīvē. Pēc tam gaidāms labvēlīgs laiks randiņiem un saziņai, personisko attiecību uzlabošanai.

Vēzis (22.jūnijs – 22.jūlijs)

No 2023.gada janvāra līdz aprīlim Vēžiem gaidāmas ļoti interesantas attiecības ar vecākiem, mentoriem un vecāko paaudzi. No viņiem varēs daudz mācīties. Turklāt šis ir lielisks laiks ceļošanai, fiziskai kustībai, kā arī garīgām praksēm. Lielisks gads radošajiem Vēžiem – nodarbojies ar kādu hobiju un mēģini ar to nopelnīt. Tu būsi pārsteigts, cik tas ir viegli un izdevīgi.

Lauva (23.jūlijs – 22.augusts)

Lauvām 2023.gadā gaidāms pārdomu un iekšējo krīžu laiks. Vajadzētu mēģināt studēt psiholoģiju vai astroloģiju. Ir iespēja saņemt mantojumu vai atgūt parādus. No ceļojumiem labāk atteikties. Gada otrajā pusē materiālā labklājība sāks strauji uzlaboties, tomēr būs arī neparedzēti izdevumi, tāpēc svarīgi pareizi pārvaldīt savu budžetu.

Jaunava (23.augusts – 22.septembris)

Pirmajā pusgadā Jaunavas aktīvi paplašinās savu sociālo loku. Tāpat šis ir ideāls periods personīgo attiecību harmonizēšanai. Vientuļajām Jaunavām labvēlīgs laiks  iepazīties, mīlētājiem – apprecēties, bet ģimenes cilvēkiem – izbaudīt laimi un komfortu. 2023. gada otrā puse ir labvēlīga ienākumu gūšanai, papildus darbu atrašanai un noguldījumu veidošanai. Neiesaisties ekstrēmajos sporta veidos un neriskē.

Svari (23.septembris – 22.oktobris)

Svariem gada pirmā puse būs pārmaiņu laiks profesionālajā jomā – iespējams, pat vēlēsies mainīt darbu. Rūpējies par savu labsajūtu, pievērs uzmanību dienas režīmam un savam uzturam. Labāk kārtīgi izgulēties un atpūsties, nekā vēlāk ķerties pie medikamentu lietošanas. Aprīlis ir ideāls laiks biznesam un partnerattiecībām. Tevi gaida veiksme visās jomās.

Skorpions (23.oktobris – 21.novembris)

Gada pirmajā pusē Skorpionu radošais potenciāls sasniegs visaugstāko līmeni. Šis ir romantikas, iepazīšanās un pozitīvas komunikācijas laiks. Iespējama arī peļņa. Īpaši priecīgi notikumi būs saistīti ar bērniem. No aprīļa iespējamas problēmas darba kolektīvā, radīsies konflikti. Jāizvairās no kredītiem un parādiem, kā arī jāpievērš uzmanība savai veselībai.

Strēlnieks (22.novembris – 21.decembris)

Pirmajā pusgadā Strēlnieki varēs uzlabot savus dzīves apstākļus vai iegādāties jaunu māju. Kāds tev tuvs cilvēks sarūgtinās vai pievils tevi, kā rezultātā sāksies strīdi un nesaprašanās. 2023.gadā izvairies no finanšu ieguldījumiem – rezultāti, maigi izsakoties, tevi neiepriecinās. Velti laiku radošām nodarbēm. Atklāsi sevī iepriekš apslēptus talantus.

Mežāzis (22.decembris – 19.janvāris)

Līdz 2023. gada 22.aprīlim Mežāži nemitīgi piedzīvos nedienas darbā. Tu riskē izdarīt nepareizu izvēli vai pieņemt nepareizus lēmumus, kas radīs materiālus zaudējumus. Tāpēc esi piesardzīgs un uzmanīgs. Gada otrajā pusē vari mainīt darbu vai dzīvesvietu. Nākamais gads būs lielisks laiks mācībām. Iespējama vilšanās rados vai draugos.

Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)

Līdz 2023. gada 22.aprīlim Ūdensvīri varēs būtiski nostiprināt savu finansiālo labklājību. Lielisks laiks ģimenes attiecību stiprināšanai, izglītībai un pareiza uztura ieviešanai ikdienā. Sākot ar pavasari, iespējami nemitīgi sarežģījumi darbā, taču ar visu lieliski tiksi galā. Tu riskē pieņemt nepareizu lēmumu, tādējādi nodarot sev pāri, tāpēc esi piesardzīgs un uzmanīgs, visu rūpīgi apdomā.

Zivis (19.februāris – 20.marts)

Zivīm 2023.gadā īpaša uzmanība jāpievērš savai veselībai un jo īpaši pareizam dzīvesveidam. Nodarbojies ar sportu un garīgām praksēm. Uzņēmējdarbībā valdīs stabilitāte,  pēkšņas izmaiņas diez vai to ietekmēs. Gada otrajā pusē sāc apgūt modernās tehnoloģijas – drīzumā noderēs jaunas zināšanas. Kopumā periodu var saukt par labvēlīgu izglītībai. Ir pienācis laiks arī finanšu izaugsmei un ienākumu palielināšanai.

Avots: Ftimes

Lasiet arī: Tauku šūnas ir iekaisuma šūnas! Astoņi jautājumi un atbildes par lieko svaru

youtube icon
Abonēt youtube