Foto: Pexels

Piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmums “Food Union” šī gada pavasarī klajā laida Ukrainas solidaritātes saldējumu ar plūškoka, rudzupuķu un safrāna garšām un ar zīmīgu Ukrainas suverenitātes un pretestības simbola nosaukumu “Слава Україні”. Šis aukstais gardums Ukrainas nacionālā karoga krāsās šovasar izpelnījies saldējuma cienītāju atzinību un piekrišanu, kā rezultātā uzņēmums, apkopojot rezultātus, ziedo 15 tūkstošu eiro Ukrainas labdarības fondam “Голоси дітей” (“Bērnu balsis”), kas tiks īstenots ar Ziedot.lv atbalstu.

Vasaras laikā “Слава Україні” saldējumu 850 ml iepakojumā bija iespējams iegādāties “Food Union” internetveikalā Pienaveikals.lv, kā arī mazumtirdzniecības vietās, kas atsaucās šī labdarības produkta tirdzniecībai. Savukārt vienas porcijas izmērā to bija iespējams iegādāties saldējuma “Ekselence” un “Saldmobīlis” vasaras tirdzniecības vietās Rīgā un Jūrmalā, kur uzrādot personu apliecinošu dokumentu, Ukrainas iedzīvotāji saldējumu saņēma bez maksas.

“Tūkstošiem bērnu un vecāku Ukrainā nepieciešama tūlītēja palīdzība – gan psiholoģiska, gan humāna. Mūsu psihologi katru dienu strādā ar evakuētiem un nošķirtiem bērniem, bērniem ar trauksmi, panikas lēkmēm, bailēm, utt. Pateicoties nevienaldzīgu cilvēku ziedojumiem, mēs varam ātri reaģēt uz akūtajām vajadzībām. Par saņemtajiem līdzekļiem paplašināsim savu klātbūtni valsts dienvidos, kur ir daudz deokupētu teritoriju,” komentē “Bērnu balsis” fonda līdzdibinātāja Olena Rozvadovska.

Viens eiro no katra pārdotā “Слава Україні” saldējuma tika novirzīts Ukrainas labdarības fondam “Bērnu balsis” ar Ziedot.lv atbalstu.

Papildus tirdzniecībai, zili-dzeltenais saldējums bez maksas joprojām ir pieejams Ukrainas iedzīvotājiem Rīgas atbalsta centrā un Ukrainas iedzīvotāju dienas centrā “Common Ground”, informē uzņēmums.

Lasiet arī: VIDEO | Magone paslīd uz ledus un pasmejas par sevi

“Food Union” jau kopš kara sākuma sniedz atbalstu un palīdzību ukraiņu tautai gan Latvijā, gan Ukrainā. No 9.marta “Food Union” ikdienā Rīgas atbalsta centram ukraiņiem piegādā svaigus piena produktus – “Limbažu piens” pienu un kefīrus, “Valmiera” un “Rasa” krējumu, saldo krējumu un sviestu, “Dzintars” kausētos sierus, “Lakto” jogurtus, “Kārums” biezpiena sieriņus un desertus, “Rasēns” piena dzērienus. Katru dienu centrā ēdināšanu saņem aptuveni 1 000 ukraiņu. Tāpat “Food Union” uz Ukrainu nosūtījis vairākas kravas automašīnas ar piena pulveri un piena dzērieniem.

youtube icon
Abonēt youtube