Publicitātes foto

Grafiti mākslinieks Viesturs Holenders kopš maija savu laiku velta Ukrainas spēkratu apzīmēšanai kamuflāžā, taču oktobrī krāsošanu nācās pārtraukt nepietiekamā finansējuma dēļ. Saņemot atkārtotus lūgumus no Ukrainas, mākslinieks ir apņēmības pilns turpināt darbu, taču tam nepieciešams sadarbības partneru, atbalstītāju un ziedotāju atbalsts.

Sadarbībā ar Reini Pozņaku un #twitterkonvojs ir nokrāsoti 22 spēkrati, kuru potenciāls ir izglābt līdz pat 1 900 dzīvībām. Protams, šis skaitlis ir relatīvs, jo kara lauks ir neparedzams, informē iniciatīvas autori.

Mēneša laikā komanda var nookrāsot astoņus spēkratus, kas izmaksā aptuveni 2 500 eiro.

Oktobrī krāsošanu nācās pārtraukt nepietiekamā finansējuma dēļ, taču saņemot atkārtotas ziņas no Ukrainas, mākslinieks ir apņēmības pilns turpināt šo vērtīgo darbu. “Šobrīd uz Ukrainu esam nosūtījuši vairāk nekā 900 auto un lielākā daļa no tām dodas uz frontes pirmajām līnijām, darot tur svarīgu darbu. Parasti šie auto nedzīvo sevišķi ilgi, taču Viestura krāsotie auto spēj nodzīvot ilgāk un izdarīt vairāk, tādēļ tas ir ļoti svarīgi un vērtīgi, “ kopīgi izveidotajā video saka Reinis Pozņaks.

“Es uzskatu, ka Ukraina šobrīd sargā arī mani un manu ģimeni, tādēļ, ja es ar savu darbu un to, ko protu vislabāk, varu viņiem palīdzēt, esmu apņēmības pilns to darīt. Šie auto glābj dzīvības un mēs saņemam ziņas pat no pašiem atbrīvotājiem ar lūgumu pēc spēkratiem ar kamuflāžas krāsojumu,“ piebilst mākslinieks Viesturs Holenders.

Lasiet arī: Grevcova, kura nomelno Latviju, Saeimā lems par vārda brīvību

Šobrīd komanda ir sadarbības partneru, atbalstītāju un ziedotāju meklējumos.

Ziedot šai iniciatīvai, tādējādi palīdzot Ukrainai, vari ŠEIT.

youtube icon
Abonēt youtube