Primadonna Alla Pugačova. Foto izgūts no Instagram @alla_orfey

Primadonnas Allas Pugačovas un viņas dzīvesbiedra humorista Maksima Galkina fani varēs “pieskarties” saviem elkiem, estrādes dziedātājai atļaujot rīkot ekskursijas savā pilī ciematā Grjazi, Piemaskavā.

Ekskursijas laikā ikviens varēs apskatīt Pugačovas buduārus, viņas vīra Maksima Galkina telpas, ģērbtuves un visu pārējo, vēsta Unian.

Fotografēšana un filmēšana eskursijas laikā ir aizliegta, neskatoties uz ievērojamo ieejas makisu – 10 200 rubļiem (aptuveni 157 eiro). Primadonna negrasās paturēt naudu sev – ieejas biļetē norādīts, ka ieņēmumi tiks novirzīti Ukrainas pirmās lēdijas Olenas Zelenskas labdarības fondam.

Slavenā krievu dziedātāja Alla Pugačova 29. septembrī pametusi Krieviju un pārcēlusies uz dzīvi Izraēlā.

Kā zināms, Pugačova un viņas dzīvesbiedrs komiķis Maksims Galkins jau šā gada martā pārcēlās uz Telavivu. Galkins uzreiz pēc okupantu iebrukuma Ukrainā nosodījis Krievijas agresiju, bet dziedātāja klusējot atbalstījusi dzīvesbiedru.

Augusta beigās primadonna bija atgriezusies dzimtenē, turpretī Galkins palika ārvalstīs. Toreiz dziedātāja norādīja, ka viņas bērniem laiks iet skolā, bet viņai pašai gribas kādam sadot pa purnu. Iespējams, viņa bija domājusi krievu propagandistu Vladimiru Solovjovu.

Vēlāk Galkinu Krievijā nodēvēja par ārvalstu aģentu, un dziedātāja palūdza šajā sarakstā iekļaut arī viņu.

Lasiet arī: Žurnāliste Karīna Rubene zaudē samaņu LTV tiešajā ēterā

Pēc tam Pugačova tika vainota “Krievijas armijas aizvainošanā”. Šādi Krievijā noreaģēts uz dziedātājas ierakstu vietnē Instagram, kurā viņa aicina sevi atzīt par “ārvalstu aģenti”.

Tiek vēstīts, ka arī policija pārbaudīs dziedātājas ierakstu sociālajos tīklos, izvērtējot, vai tas nediskreditē Krievijas armiju.

youtube icon
Abonēt youtube