Publicitātes foto

Tuvojoties 2022.gada beigām Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” prezentē ikgadējo kalendāru 2023.gadam. Jau tradicionāli modeles visiem 12 mēnešiem ir “airBaltic” darbinieces.

Katra fotogrāfija atspoguļo uzņēmuma preču zīmi – “Domā zaļi, lido zaļi!”.

Kalendāra fotogrāfijas iemūžinājusi Aiga Rēdmane, kura ar “airBaltic” sadarbojusies jau vairākus gadus, un Enija Zelmene un Dāvids Stūrmanis. Aigas Rēdmanes asistents bija Ģirts Raģelis, modeļu stiliste – Līga Banga, bet par frizūrām un grimu bija atbildīgi mākslinieki Aija Ūdentiņa, Viktorija Breikša, Baiba Tiltiņa, Jūlija Zolberga, Maija Gundare and Jūlija Balinska.

Lasiet arī; VIDEO | Diennakts laikā Krievijā izcēlušies divi milzu ugunsgrēki

Gluži kā četri krāsaini, tomēr atšķirīgi gadalaiki, kas raksturīgi Baltijas valstu burvībai, sievietes aviācijas nozarē iemieso dažādību, spēku, laipnību un mieru. Tāpēc šī gada “airBaltic” kalendārs ir ne tikai kā fotogrāfiski bagāts iedrošinājums apmeklēt Latvijas skaistākās apskates vietas, bet arī un galvenokārt – kā spēcīgs iedvesmas avots sievietēm atklāt dažādības un iespēju burvību, pievienojoties aviācijas nozarei kā pilotēm, stjuartēm, uzņēmumu vadītājām un dažādu citu profesiju speciālistēm, norāda aviokompānija.

Jaunos airBaltic sienas un galda kalendārus 2023.gadam ir iespējams iegādāties uzņēmuma biļešu kasē lidostā Rīga, kā arī lidsabiedrības mājaslapā.

Saistītās tēmas: airbalticairBaltic kalendārs

youtube icon
Abonēt youtube