Foto: Pexels

Komandējumi un jauni izaicinājumi, jaunas karjeras virsotnes un biznesa darījumi – astroloģe Inita Dilāne sagatavojusi biznesa horoskopu 2023. gadam katrai no zodiaka zīmēm.

Auns

Prātā jaunas biznesa idejas, kuras velēsies pēc iespējas ātrāk realizēt līdz ar jaunā gada iestāšanos. 2023. gads ir labvēlīgs darba vietas maiņai, korekciju ieviešanai profesionālajā darbībā. Paļaušanās tikai un vienīgi uz sevi, saviem spēkiem, šogad būs labākā izvēle. Jau gada otrajā pusē ir iespējamas radikālas pārmaiņas, piepildītas gan ar risku, gan ar izaicinājumiem. Ieguvējs būs tas, kurš daudz nedomās, bet rīkosies.

Vērsis

Centīsies no sevis izspiest maksimālāko darba efektivitāti un ražīgumu. Saskatītas labas iespējas profesionālajā darbībā būs kā liels izaicinājums un reizē liels risks. Nāksies pieņemt nozīmīgu lēmumu un varbūt pat atteikties no tā, kas jau gadiem nenes gandarījumu un materiālo labklājību. Labu darbu atradīs tie, kuri bijuši savas profesionālās jomas meklējumos.

Dvīņi

Var pārņemt milzīga vēlme pēc brīvības. Tāpēc tie, kuri darbojas valsts sistēmā, stingrā ikdienas režīmā, gribēs izlauzties ārpus noteiktajiem rāmjiem. Uzsākta individuālā darbība, realizētas sen lolotas biznesa idejas būs labākā izvēle šogad. Izdarītās izvēles un mērķi tiks sasniegti vēja spārniem. Gada otrajā pusē būsi gandarīts par savu sasniegumu rezultātu.

Vēzis

Turpinot iesākto lēnam un ar vēsu prātu pieņemot lēmumus, būsi ieguvējs. Nāksies saņemties drosmi un būs jābūt gatavam pacīnieties ar konkurentiem, tāpēc emocionālais līdzsvars lieti noderēs. Šķēršļu un izaicinājumu netrūks, īpaši tiem vēžiem, kuri grasās uzsākt pilnīgi jaunu uzņēmējdarbību. Gada pirmajā pusē ir iespēja saņemt paaugstinājumu vai izpelnīties apkārtējo novērtējumu.

Lauva

Veiksmīgi izdzīvojot pagājušā gada slogu un pārbaudījumus, šis gads būs īpaši vērtīgs un nozīmīgs. Ieviešot nelielu korekciju profesionālajā darbībā, iemantosi apkārtējo cieņu un atzinību. Mainoties dzīves pamatvērtībām, arī uz darbu tiks skatīts caur pavisam citu skatu prizmu. Enerģija lielākoties tiks vairāk saudzēta nekā tērēta, jo apzināsies savu vērtību un unikalitāti.

Jaunava

Arī šis gads pārbaudīs uz izturību un pacietību. Rūpīgi izkopts meistarības līmenis profesionālajā darbībā ļaus gūt panākumus nedaudz tālākā nākotnē. Atceries, kas lēni nāk, tas labi nāk! Spēka būs tik daudz, ka spēsi tikt galā ar vissarežģītākajiem un atbildīgākajiem pienākumiem. Īpaši veiksies tām jaunavām, kuras darbojas finanšu, loģistikas un  tirdzniecības jomā.

Svari

Radošums un iztēle šajā gadā palīdzēs piepildīt sapņus un  realizēt idejas. Īpaši veiksies radošo profesiju pārstāvjiem. Neliels atslābums, īpaši gada sākumā, ļaus notikumiem ritēt savu gaitu. Gada otrā puse liks saņemties un nopietnāk pievērsties jauna projekta uzsākšanai. Galvenais spēks būs draudzīgā un saliedētā komandā.

Skorpions

Ļoti veiksmīgs gads būs profesionālajā darbībā. Līdz ar gada sākumu, šī joma kļūs kā prioritāte. Mainot ierasto stratēģiju, ejot nedaudz savādāku ceļu, ātrāk gūsi iecerētos sasniegumus. Paļaujies tikai uz sevi uz saviem resursiem, savām idejām un savām zināšanām. Lielisks gads tiem, kas tikai grasās uzsākt savu individuālo darbību.

Strēlnieks

Labs gads būs tiem, kuri sparīgi apņēmušies straujākiem soļiem virzīties augšup pa karjeras kāpnēm un arī tiem, kuri grasās vērst plašumā savu uzņēmējdarbību. Ļaujoties trakākām idejām un metoties nezināmajā, rezultāts tevi apmierinās. Milzīga apņēmība un radošuma dzirksts ļaus sasniegt šķietami neiespējamo. Gatavojies lielam lēcienam augšup!

Mežāzis

Papildināt savu zināšanu klāstu, apgūt jaunas mācības būs teju vai tavs pienākums. Tas būs nozīmīgs pavediens ceļā uz izaugsmi karjerā. Profesionālajā darbībā šogad vari sasniegt ļoti labus rezultātus. Vēss prāts un materiālais izdevīgums mudinās cīnīties un gūt iecerēto. Stabili un vērtīgi attīstīsies sadarbība ar ārvalstīm.

Ūdensvīrs

Paaugstinājums amatā, sajūta, ka tevi novērtē būs šī gada vērtīgākā balva par iepriekš ieguldīto. Labas izaugsmes iespējas tiks saskatītas esošajā darba vietā. Komandējumi un jauni izaicinājumi ļaus pārkāpt pāri paša uzliktajiem prāta šķēršļiem. Notici sev, savām prasmēm un iesaisties jaunos projektos. Tavi biznesa projekti tiks realizēti diezgan ātrā laika posmā.

Zivis

Strauja augšupeja pa karjeras kāpnēm radīs galvu reibinošas sajūtas. Patīkamus brīžus piedzīvosi gūstot atzinību, iemantojot popularitāti kā veiksmīgs profesionālis savā nozarē. Tiks paaugstināts kvalitātes līmenis. Esi vērīgs attiecībā uz daudzsološiem darījumu partneriem. Tava spēcīgā intuīcija ļaus atšķirt graudus no pelavām. Ieklausies tajā vērīgāk.

Lasiet arī: Karstai dušai un cukuram nē! Izplatītākās kļūdas ādas kopšanā ziemā

youtube icon
Abonēt youtube