Foto: Pixabay

Kur visveiksmīgāk ieguldīt, ar kādiem tēriņiem rēķināties, uz cik lieliem ienākumiem cerēt  – astroloģe Inita Dilāne atklāj, ko katrai no zodiaka zīmēm sagaidīt finanšu jomā šogad.

Auns

Gads būs veiksmīgs investīcijām ilgtermiņa projektos. Optimisms un pārliecība par to, ka viss izdosies, ļaus nopelnīt vairāk. Lielāki naudas apjomi būs gūstami individuālajā sektorā strādājošajiem un tiem, kuri paši uzņēmuma būtībā un nosaukumā būs akcentēti kā personības. Spīdi pats un spožāks būs tavs naudas maks!

Vērsis

Būs jābūt elastīgam un gatavam pārmaiņām. Gads būs veiksmīgs ieguldījumiem nekustamajā īpašumā un vērtspapīros. Veiksme uzsmaidīs tiem, kuri jau pirms dažiem gadiem tika veikuši apjomīgas investīcijas. Pateicoties tām, peļņa nāks ar uzviju. Jāizvairās no ieguldījumiem kopā ar pavisam jauniem sadarbības partneriem.

Dvīņi

Lielākas naudas summas tiks gūtas honorāru veidā vai no darbības projektos. Laba komanda būs panākumu atslēga materiālo ieguvumu plānā. Nav vēlams tērēt lielākas naudas summas ceļojumiem. Investīcijas, sadarbojoties ar ārzemēm, un noguldījumi ārvalstu bankās nenesīs gaidīto rezultātu.

Vēzis

Tiks rūpīgi izvērtēts, cik daudz un par ko tiek tērēta nauda. Nav vēlams aizņemties un formēt hipotekāro kredītu. Stabilitāti un labklājību iemantos tie vēži, kuri ir brīvi no kredītsaistībām un parādiem. Tiecoties uz augšu profesionālajā darbībā, izceļot gaismā savus talantus, spēsi gūt lielākas naudas summas.

Lauva

Veiksmīgs un gandarījumu nesošs būs ieguldījums savā izglītībā. Ceļojumiem un tālākiem braucieniem šogad naudiņas daudz vairāk nekā parasti. Komandējumi, darījumi ar ārvalstīm sniegs patiesi labas finansiālās iespējas. Īpaši labs ieguvums būs tiem, kuri darbojas reklāmā, mārketingā, kultūras un izglītošanas jomā.

Jaunava

Labas peļņas iespējas tiks gūtas sadarbojoties ar uzticamiem un pārbaudītiem partneriem. Ļoti rūpīgi tiks izvērtēti tēriņi bērnu vajadzībām un izklaides pasākumiem kopumā. Materiālo stāvokli spēsi uzlabot, darot darbu ar prieku, proti, hobiju pārvēršot arī par ienākumu avotu. Droši vari cerēt arī uz laulātā drauga atbalstu un apjomīgāku finansiālo piedalīšanos kopīgi sadzīviskos jautājumos.

Svari

Tiks apsvērta doma par savas ģimenes ligzdiņas pilnveidošanu un stūrakmeņu ielikšanu savam mājoklim, īpaši tiem, kuriem tā vēl nav. Lielāku tēriņu apjoms būs saistīts ar nekustamo īpašumu. Prieku radīs tas, ka profesionālā darbība un tiešie pienākumi šogad tiks dāsni un atzinīgi atalgoti.

Skorpions

Peļņas apjoms šogad būs atkarīgs no tā, kā tu  piedāvā savus pakalpojumus. Kvalitāte un profesionalitāte būs noteicošie ienākumu rādītāji. Lielāki tēriņi būs saistīti ar ģimenes vajadzībām un sadzīvi. Gada otrā puse būs veiksmīga labam darījumam, kas nesīs peļņu turpmākajā nākotnē. Veiksies tiem, kuri darbojas izklaides un pasākumu jomā.

Strēlnieks

Tiks dotas lieliskas iespējas papildināt savu finansiālo labklājību un veikt diezgan prāvu uzkrājumu. Gudrākie atliks un pietaupīs, citi sekos mirkļa vājībām un untumiem, “ja jau ir, tad kāpēc netērēt?”. Labs ieguldījums būs mājokļa pirkšanā. Gada otrajā pusē liela nozīme peļņai būs paša attieksme pret naudu enerģētiskajā plānā. Ko domāsi, to arī piesaistīsi!

Mežāzis

Manāmi uzlabosies peļņas apjoms, īpaši tiem, kuri veikuši lielākus ieguldījumus iepriekš. Raža tiks gūta šogad. Atbildība un vienpersoniski pieņemtie lēmumi par resursu sadali būs vispareizākie. Veiksmīgs ieguldījums būs darba inventārā un transportlīdzeklī. Modernā minimālismā aprīkots mājoklis arī prasīs ne mazums finansiālo resursu.

Ūdensvīrs

Šogad spēsi atļauties daudz vairāk nekā parasti. Esot brīvs no liekiem maksājumiem, varēsi piepildīt savus sapņus, iegādājoties sev ko vērtīgāku. Stabili augšupejoša finansiāla situācija radīs miera un drošības sajūtu. Labs ieguldījums būs ierīcēs, kas atvieglos tavu ikdienu un profesionālo darbību.

Zivis

Peļņa nāks ar uzviju īpaši tiem, kuri darbojas individuālajā biznesā. Brīvība materiālajā plānā ļaus baudīt dzīvi visā krāšņumā. Vērtīgs ieguldījums būs savas uzņēmējdarbības pilnveidošanā. Izaugsme garīgajā plānā arī prasīs finansiālus resursus. Atceries, ka nauda ir enerģija  un, ka bez ieguldījuma nav izaugsmes!

Lasiet arī: Nosauktas Eiropas valstis, kuru vietējo valodu iemācīties visvieglāk

youtube icon
Abonēt youtube