Foto: Pexels

Atoss Salome (Athos Salome), pareģotājs ar čigānu saknēm, jau vairākus gadus tiek salīdzināts ar Nostradamu, jo  viņa prognozes piepildās ar neticamu precizitāti. Šim gadam Salome prognozē daudz biedējošu notikumu.

Pareģis savas spējas atklāja, kad viņam bija 12 gadu. Sākumā viņa prognozes bija lokāla rakstura, taču nu jau vairāk nekā gadu Salome izstrādā globālus pareģojumus, kas ir precīzi līdz mazākajam sīkumam. Viņš paredzēja pandēmiju dažus gadus pirms tās sākuma, aprakstot slimības simptomus, karalienes Elizabetes II nāvi 2022. gada septembrī, “Twitter” iegādi, kā arī 2022. gada FIFA Pasaules kausa ieguvēju, vēsta Wday.

2023. gadam Salome prognozē daudz biedējošu notikumu. Pravietis stāsta, ka viņam bijusi vīzija – dažas no redzētajām bildēm bijušas diezgan skaidras, citas grūti izskaidrojamas.

Galvenās briesmas būs tādas, ka “visbriesmīgākais un šausmīgākais personāžs kristietības vēsturē kļūs par realitāti”. Salome runā par Antikrista atnākšanu 2023. gadā. “Šī ienaidnieka ierašanās vēsta par pasaules gala tuvošanos. Antikrists nenāks no Eiropas, kā visi domā. Varbūt tā būs Krievija vai Ķīna. Viņš sasniegs savu spēku laikā no 2023. līdz 2026. gadam,” saka pravietis. “Svētajos rakstos Antikrists ir aprakstīts kā cilvēka ekvivalents. Bet reālajā dzīvē tas var nebūt cilvēks. Tas notiks negaidīti. Viņa rašanās nelīdzināsies nevienam no iepriekšējiem mītiem.”

Tikmēr arī pasaulslavenā gaišreģa Nostradama pareģojumu pētnieki paziņojuši, ka atšifrējuši vienu no viņa vēstījumiem, atbilstoši kuram par Trešā pasaules kara iniciatoru kļūs austrumu cars, vēsta Newsinform.

Tieši viņš, atbilstoši Nostradama atklāsmei, iebruks eiropiešu zemē.

Lasiet arī: Petraviča rosina aizliegt tirgot cigaretes bērniem, kuri dzimuši pēc 2009.gada

Jau pirms vairākiem simtiem gadu slavenais gaišreģis bija pārliecināts, ka trešajā tūkstošgadē gaidāms liels pasaules mēroga konflikts, par kura iniciatoru kļūs austrumu cars.

Tāpat Nostradams brīdinājis par iznīcinošu katastrofu uz Zemes, ko izraisīs kosmisks objekts. Pēc tam notiks uzbrukums Vecajai pasaulei no Ķīnas un austrumu puses.

youtube icon
Abonēt youtube