Foto: Ingus Zalāns, izgūts no Facebook @Daugavpils pilsētas pašvaldība

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija 15. janvārī, agri no rīta, aizturēja ārvalstu tūristi, kura norāva un saplēsa pilsētas centrālās Ziemassvētku egles dekoru. Saistībā ar notikušo sākts administratīvais process un personai var tikt piespriests naudas sods 70 līdz 500 eiro apmērā.

Pirms nedēļas, 15.janvāra rītā, Daugavpils pilsētas videonovērošanas kameru redzeslokā Vienības laukumā nonāca vairāku personu grupa. Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija konstatēja, ka Ziemassvētku eglei ir norauta dekorācija un viena persona no šīs kompānijas aktīvi to spārda un galu galā dekorāciju arī saplēš, informē pašvaldība.

Informācija par notiekošo tika nodota tuvākajai Pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura, sadarbībā ar videonovērošanas posteņa darbiniekiem, notvēra vainīgo personu – kādu 1993.gadā dzimušu ārvalstu tūristi.

Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija informēja, ka saistībā ar notikušo uzsākts process pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11. panta pirmās daļas – Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms). Par šādu pārkāpumu vainīgajai personai piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Galvenā Ziemassvētku egle Vienības laukumā būs skatāma līdz 30.janvārim, bet citviet Daugavpils apkaimēs svētku rotājumi pakāpeniski tiek demontēti. Pašvaldības komunālie dienesti jau iepriekš iedzīvotājus aicināja saudzīgi izturēties pret svētku rotājumiem, jo jau vairākkārt neapdomīgas iedzīvotāju rīcības rezultātā bojātas svētku dekorācijas.

youtube icon
Abonēt youtube