Foto: Ekrānšāviņš

Salaspils novada pašvaldības policisti 19. janvāra pievakarē saņēmuši izsaukumu uz kādu mājokli Salaspils pievārtē. Tā iemītnieki lūdza kārtības sargu palīdzību, jo mājās bija atgriezies vīrs, kuram par dienu iepriekš pastrādātu pāridarījumu bija piemērots policijas aizliegums tuvoties ģimenei un tās mājvietai.

Šajā vakarā kungs, ne tikai atradies spēcīgā alkohola reibumā, bet arī bija pacēlis roku pret savu bijušo dzīvesbiedri, tādēļ mājiniekiem pastāvēja bažas, ka viņu dzīvības var būt briesmās, informē  Salaspils novada pašvaldības policijas priekšnieks Dzintars Strožs.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja neko daudz nepaspēja pastāstīt, jo kungs ieraudzījis inspektorus ienākam istabā, izvilka ieroci, pārlādēja to un notēmēja atnācēju virzienā. Inspektori nekavējoties atbildēja, vēršot agresora virzienā savus ieročus, vienlaikus darot visu, lai pasargātu gan apkārtējos, gan sevi no iespējamas nelaimes. Lai gan šādas situācijas nav policistu ikdiena un drīzāk ir vien mācībās izspēlēti scenāriji – inspektori spēja agresīvo vīrieti atrunāt no pārsteidzīga soļa un viņš pēc pāris minūtēm veiksmīgi saslēgts roku dzelžos.

Pēc notikušā uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri sniedza palīdzību no uzbrucēja rokas cietušajai sievietei, kā arī noskaidrojies, ka agresīvais vīrietis pret policistiem vērsis nereģistrētu gāzes ieroci, kuram veiksmīgas sakritības dēļ pārlādējot iestrēgusi patrona.

Lasiet arī: FOTO | Uz Ukrainu nosūta Latvijā ražotas militārās tehnikas kravu

Turpmākais darbs notikuma vietā nodots Valsts policijas kolēģu pārziņā, un pret vīrieti, kurš uzbruka policijas darbiniekiem, šobrīd ir ierosināts kriminālprocess. Tāpat varmākam būs jāsaņem sods par policijas noteiktā aizlieguma pārkāpumu.

Saistītās tēmas: ģimenes konfliktsPolicijaSalaspils

youtube icon
Abonēt youtube