Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Foto izgūts no Instagram @leadervladimirputin

Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam ir daudz bunkuru, tomēr ne visi no tiem ir piemēroti ilgstošai dzīvošanai, atklāj bijušais Padomju Savienības Valsts drošības komitejas (VDK) un Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta darbinieks Sergejs Žirnovs.

Telekanāla Freedom ēterā Žirnovs apstiprināja, ka jau Josifa Staļina valdīšanas laikā zem Kremļa atradies bunkurs. Tāpat savā laikā tika uzbūvēta metro līnija, pa kuru viņš jebkurā brīdī varēja bez grūtībām izbraukt no Kremļa.

Kā stāsta bijušais Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta darbinieks, vēl viens bunkurs saucas “Ramenki-43”, un tas arī atrodas Maskavā.

“Turklāt visiem specdienestiem ir bunkuri, arī VDK ir vairākas telpas, ģenerālštābam ir vairākas telpas,” viņš piebilda, ļaujot noprast, ka specdienestiem šādu bunkuru ir daudz.

Tāpat Žirnovs atzīmēja, ka Putinam tika izrakts bunkurs Novoogarjovā: “Viņam noteikti izrakti bunkuri visur, kur ir dzīvesvietas. Cits jautājums ir, cik tie ir dziļi un aprīkoti, lai nodrošinātu autonomu dzīvi ilgam laikam. Tādu bunkuru nav tik daudz.”

Arī bijušais Valsts domes deputāts Genādijs Gudkovs sacījis, ka Krievijai ir daudz bunkuru kodolkara gadījumam. Putinam pašam ir ne viens vien bunkurs. Gudkovs apstiprināja, ka Putins slēpjas bunkurā, kas atgādina “veselas pazemes pilsētas”.

Lasiet arī: Rīgas Dzemdību namā piedzimuši šogad pirmie trīnīši

Decembra sākumā plašsaziņas līdzekļos parādījās informācija, ka Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ir plašs slepeno bunkuru tīkls, kas atrodas no Maskavas līdz Urāliem, un viņš turpina būvēt pazemes patvertnes Krievijā. Turklāt Putinam ir gan oficiālais, gan  neoficiālais bunkuru tīkls.

youtube icon
Abonēt youtube