Olena un Volodimirs Zelenski. Foto izgūts no Instagram @olenazelenska_official

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pirmdien, 6.februārī, publicējis aizkustinošu ziņu, sveicot sievu – valsts pirmo lēdiju Olenu Zelensku – dzimšanas dienā.

“(…) es vēlos tev pateikties. Par to, ka tu esi. Manā dzīvē. Par to, ka tagad esi šeit. Par tavu ticību Ukrainai un uzvarai. Par manis stiprināšanu. Par visiem gadiem, stundām, minūtēm… un vēlreiz par šo gadu. Kā tu esi pārstāvējusi Ukrainu,” savā oficiālajā “Telegram” kanālā ierakstījis prezidents.

Ukrainas prezidents novēlējis sievai, lai viņas dzīvē “drīz pienāktu uzvaras diena pār orkiem”, vēsta Fokus.

Ukrainas pirmajai lēdijai pirmdien, 6.februārī, aprit 44 gadi. Viņa ir gadu jaunāka par prezidentu Volodimiru Zelenski, kurš šogad nosvinēja savu 45. dzimšanas dienu. Par Ukrainas pirmo lēdiju Olena Zelenska kļuva 2019. gada 20. maijā.

Kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā viņa vairākkārt mudinājusi Rietumvalstis nodrošināt Ukrainu ar ieročiem civiliedzīvotāju aizsardzībai. Piemēram, pagājušā gada jūlijā, uzstājoties ASV Kongresā, pirmā lēdija parādīja fotogrāfiju ar ukraiņiem, kuri cietuši no Krievijas militārās agresijas, un aicināja ASV nodrošināt Ukrainu ar pretgaisa aizsardzības sistēmām.

Lasiet arī: «Tas jums par Donbasu!» – krievi soctīklos priecājas par zemestrīci Turcijā

25. janvārī Olena bija viena no pirmajām, kas apsveica Volodimiru Zelenski 45. dzimšanas dienā. Pēc viņas teiktā, prezidents kopš pilna mēroga iebrukuma Ukrainā nav mainījies, lai gan ir sācis mazāk smaidīt.

youtube icon
Abonēt youtube