Foto: Pixabay

Fonds “Uzņēmēji mieram” sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un Valsts policiju aicina ikvienu piedalīties akcijā “Sasildīsim karavīrus Doņeckā”, kas norisināsies piektdien, 10.februārī, pie tirdzniecības centra “Spice”.

Situācija frontē ir ļoti smaga un karavīriem pietrūkst arī visnepieciešamākā aprīkojuma, lai spētu turēties pretī pretinieka uzbrukumiem. Tāpēc fonds aicina ikvienu ziedot silto veļu, sildošos elementus, zābakus, zeķes un ģeneratorus, ar kuriem piepildīsim Valsts policijas ziedoto autobusu “Setra”, kas ar “Twitter” konvoju dosies ceļā jau piektdien, 10.februārī, pēc akcijas noslēguma, informē fonds “Uzņēmēji mieram”.

Ar ziedojumiem piepildītais autobuss nonāks pie Ukrainas bruņoto spēku vienībām Doņeckas apgabalā, lai nodrošinātu nepieciešamo karavīru pārvadāšanu.

Ikviens ziedotājs piektdien, 10.februārī, gaidīts pie t/c “Spice” C ieejas, kur norobežotā teritorijā, sākot no plkst. 8.00. līdz pat plkst.14.00 ikvienu sagaidīs akcijas organizatori: fonda “Uzņēmēji mieram” pārstāvji kopā ar Nacionālo bruņoto spēku karavīriem un Valsts policijas pārstāvjiem.

Kā zināms, Valsts policija saskaņā ar Ministru kabineta pieņemto lēmumu par transportlīdzekļu nodošanu Ukrainai ir ziedojusi vairāk nekā 20 transportlīdzekļus, no kuriem lielākā daļa jau ir nonākusi Ukrainā un kalpo gan karaspēka vienībām, gan vietējām policijas un citu dienestu struktūrvienībām.

Lasiet arī: Ideja brīvdienām: Niedru skulptūru festivāls Ķemeru Nacionālajā parkā

Jau kopš pirmās kara dienas fonds “Uzņēmēji mieram” kopā ar vairāk nekā 200 Latvijas uzņēmumiem organizējis aktīvu palīdzību, papildus humānajai palīdzībai savācot ziedojumus vairāk nekā 4,5 miljonu eiro apmērā. “Uzņēmēji mieram” partneri Latvijā ir Aizsardzības ministrija, Nacionālie bruņotie spēki, Ārlietu ministrija, Ukrainas vēstniecība Latvijā, Ziedot.lv, “Twitter” konvojs un citas humanitārās palīdzības organizācijas. Savukārt kravu sūtījumu palīdzības saņēmējs ir Ukrainas bruņotie spēki.

youtube icon
Abonēt youtube