Foto: Pexels

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no  24. februāra līdz 2. martam sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Apjukums var iestāties saistībā ar saņemtajiem piedāvājumiem no potenciālajiem sadarbības partneriem. Finansiālā situācija uzlabosies patiecoties tavai profesionalitātei. Aktivitātes, kas nāks no tavas puses, izlīdzinās līdzšinējās nesaskaņas partnerattiecībās.

Vērsis

Diezgan lielu atpazīstamību gūsi patiecoties savai profesionalitātei. Lielāks kļūs pieprasījums, kas saistīts ar tava darba specifiku. Labs un veiksmīgs būs ieguldījums ceļojumā vai kādā izklaides braucienā. Brīvajiem ir gaidāma negaidīti pārsteidzoša iepazīšanās.

Dvīņi

Vairāk būs jākoncentrējas uz saviem tiešajiem pienākumiem un papildus darbi būs jāatliek. Ieguldījumi, kas būs saitīti ar savas profesionālās darbības attīstīšanu, nākotnē dāsni atmaksāsies. Saviesīgs pasākums, koncerts vai teātra apmeklējums attiecībām piešķirs jaunas sajūtas.

Vēzis

Rodot risinājumu sarežģītā situācijā darba kolektīvā, spēsi saglabāt veselīgu atmosfēru darba vidē. Veiksmīgs būs biznesa darījums, kas vairos ienākumus tavā nākotnē. Attiecībās nav vēlams iespringt uz sīkām niansēm un situācijas detalizētu analizēšanu. Ņem to visu vieglāk!

Lauva

Domas par  savas individuālās darbības uzsākšanu jau pavisam drīz var kļūt par realitāti. Pielieto savas prasmes un zināšanas! Labākas peļņas iespējas tiks saskatītas, realizējot kādu sen lolotu ideju. Rūpīgāk apsver visus riskus, kas saistīti ar veiktajiem ieguldījumiem dzīvesvietā.

Jaunava

Nākušais klāt darbu apjoms sniegs iespējas izpaust savu meistarību un nodemonstrēt to plašākam sabiedrības lokam. Jābūt uzmanīgam attiecībā uz ātru peļņu sološiem biznesa darījumiem. Atceries, kas viegli nāk, viegli iet.

Svari

Tiks apdomāts priekšlikums par būtiskām pārmaiņām profesionālajā darbībā. Nebaidies riskēt! Lielāka būs papildu gūtā peļņa par kādu darījumu. Uzlabosies attiecības ar ģimenes locekļiem. Nelielu vilšanos devu var radīt neparedzēti izdevumi kādu pārkāpumu un noteikumu neievērošanas dēļ.

Skorpions

Zināšanas, kuras tika uzkrātas vairāku gadu garumā, pavērs pārsteidzošas izaugsmes iespējas profesionālajā darbībā. Korekcijas ierastajā darba vidē un profesionālajā jomā kopumā nāks tev par labu. Sava talanta pielietošana profesionālajā darbībā vairos tavus ienākumus.

Strēlnieks

Jo vairāk paļausies uz savu komandu un kolēģiem, jo labāks būs rezultāts plānotajos darbos. Materiālais ieguldījums savas pašsajūtas un veselības uzlabošanā būs vērtīgs un rezultāts arī būs pamanāms. Papildu ienākumi tiks gūti no nedaudz novārtā atstātā aroda radošajā jomā.

Mežāzis

Lielāks kļūs darbu apjoms. Nesatraucies, jo veiksmīgi tiksi ar tiem galā vislabākajā veidā. Dalīšanās profesionālajā pieredzē ar saviem kolēģiem radīs pozitīvus pavērsienus karjerā. Aktīvāk paužot savu iniciatīvu, spēsi radīt gan stabilitāti, gan diezgan labi uzlabot savu finansiālo situāciju.

Ūdensvīrs

Lielākiem un ātrākiem soļiem nonāksi līdz tam, ka tavs bizness pavisam drīz iemantos jaunas virsotnes. Ienākumu apjoms šonedēļ radīs arī idejas, kur sapelnīto efektīvi ieguldīt. Atļaujies palutināt sevi ar jauniem un vērtīgiem pirkumiem pavasara garderobei. Neskopojies attiecībā uz sevi!

Zivis

Nedaudz pamainot savu ierasto plānu gaitu un atsakoties no saviem principiem, tu būsi ieguvējs. Ieviestās korekcijas esošajā profesionālajā darbībā ļaus darboties mazāk, bet pelnīt vairāk. Attiecībās tava pacietība būs kā rādītājs un tai pat laikā kā pārbaudījums tam, kā nesabojāt to, kas pašam tik ļoti svarīgs.

Lasiet arī: VIDEO | Nacionālie bruņotie spēki radījuši emocionālu veltījumu Ukrainas kara upuriem

youtube icon
Abonēt youtube