Foto: Ekrānšāviņš

“Duetam Sandra” iznācis ilgi lolotais – 15 gadu garumā rakstītais –  albums “Gadalaiki”, kuram sešas dziesmas vēl paspējusi iedziedāt Sandra Brīnuma.

Katram mēnesim veltīta dziesma. Sešas dziesmas paspēja iedziedāt Sandra, bet pārējās sešas tagadējais solists Andris Roga, stāsta muzikālās apvienības pārstāvis Andris Brīnums.

Visu dziesmu mūzikas autore ir Sandra Brīnuma, bet vārdus sacerējis Andris Brīnums.

Albums pieejams vietnē “YouTube”, taču drīz būs klausāms arī “Spotify” un vēlāk arī taustāma veidā CD formātā, informē grupa.

Kā zināms, Sandra Brīnuma mirusi 2017. gada 10. februārī pēc grūtas un retas slimības – amiotrofās laterālās sklerozes  (ALS), kas diemžēl vienmēr ir letāla. ALS bieži sākas ar muskuļu raustīšanos un vājumu ekstremitātēs vai neskaidru runu.

Lasiet arī: VIDEO | Latviešu pētnieces plāno iekarot Eiropu ar aļģu dzērienu

Arī Sandrai Brīnumai bijušas grūtības ar runu – viņai sāka tirpt mēle, radās grūtības izrunāt “R” burtu, bet vēlāk runa kļuva pavisam neskaidra, kā rezultātā dziedātājas karjera bija jāpamet. Muzikālās apvienības soliste saskārās arī ar kāju vājumu, kas progresēja tik strauji, ka dzīedātājai bija jāizmanto ratiņkrēsls un viņa pati vairs nespēja parūpēties par sevi.

youtube icon
Abonēt youtube