Baiba Sipeniece-Gavare. Publicitātes foto

Televīzijas kanāls TV3 izsludina pieteikšanos  iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai  – aicināti pieteikties visi sirdī brīvie saimnieki un saimnieces.

Jau rudenī šovs nonāks pie TV3 un Go3 skatītājiem, tādēļ dalībai šovā tiek meklēti sirdī brīvi saimnieki un saimnieces vecumā no astoņpadsmit gadiem no visas Latvijas. “Nav svarīgi, vai saimniecība plešas vairāku hektāru platībā, vai tajā ir tikai dažas kartupeļu vagas – īstenu saimnieka garu nosaka nevis saimniecības plašums, bet gan darba tikums! Šova dalībniekiem ir jābūt gataviem aizvadīt elpu aizraujošu, mīlestības pilnu un, iespējams, neaizmirstamāko vasaru dzīvē. Ja esat gatavi sirsnīgam piedzīvojumam jau šovasar un vēlaties satikt daiļas dāmas un staltus kungus, nekavējieties ne mirkli! Jo kad visi lauku darbi būs apdarīti, varēsiet kopā doties neaizmirstamā ceļojumā,” informē raidījuma veidotāji.

Līdz šim ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes, un pat nākuši pasaulē bērni pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā.

Lasiet arī: «Kusīs Varšava un nogrims Viļņa!» – Baltkrievijā priecājas par krievu kodolieročiem

Interesenti var pieteikties šova mājas lapā tv3.lv/saimnieks līdz 16.aprīlim. Savukārt 2.jūnijā  skatītājus sagaida iepazīšanās epizode ar saimniekiem un saimnieci.

Saistītās tēmas: Saimnieks meklē sievuŠovstv3

youtube icon
Abonēt youtube