Publicitātes foto

Piektdien, 31. martā pie Go3 skatītājiem nonākušas realitātes šovs “Būs vai nebūs” pirmās epizodes, kurās netrūka pikantu mirkļu, kā arī jaunieši bija gana drosmīgi, lai neslēptu pirmās simpātijas, kā arī atklātu, piemēram, savas mīļākās seksa pozas.

Uz ballīšu namu, kurā dalībnieki dzīvos, ballēsies un meklēs otrās pusītes, ieradās septiņi dalībnieki, no kuriem divas ir meitenes, bet pieci – puiši. Viņiem nāksies iekarot meiteņu uzmanību, jo tie, kuriem neizdosies atrast sirdsāķīti, tiks aicināti atstāt šovu. Pirmajā epizodē skatītājiem ir iespēja iepazīt dalībniekus, tajā skaitā arī pikantas detaļas, kuras ne katrs būtu gatavs atklāt publiski, informē šova veidotāji.

Starp dalībnieku iecienītākajām pozām, kurās baudīt mīlas priekus, izskanēja tādi varianti kā ērglis un guļošā.

Īsumā par dalībniekiem:

Skārleta (18) ir vidusskolniece no Liepājas, kurai patīk dziedāt, zīmēt, labi pavadīt laiku, kā arī krist uz nerviem citiem. Jautra, pozitīva un atklāta meitene, kura vēlas iepazīties ar jauniem draugiem, bet otrās pusītes meklējumos dod priekšroku puišiem bez liekā svara ar brūniem vai blondiem matiem.

Sendija (23). Tāpat kā Skārleta, viņa ir no Liepājas. Ekstravaganta meitene, kura ir iestājusies jūras spēkos. Viņu neinteresē, ko domā pārējie, toties ļoti patīk izklaidēties un labas ballītes. Viņai ir svarīgi, lai izredzētajam puisim ir gaumīgs ģērbšanās stils, savukārt vecumam vai matu krāsai nav nozīmes.

Kristers (21) Pozitīvs mūzikas students no Rīgas, taču, tāpat kā meitenes, nāk no Liepājas. Izbauda sportu un slēpošanu. Atvērts visam ko piedāvās šī bohēma, bet cer, ka nebūs jāpabeidz šovs ar salauztu sirdi – līdz šim ir bijušas vienas attiecības, kuras beidzās sāpīgi.

Rihards (26). Dzīvo un strādā nelielā lauku pilsētā Lauberē un ir nopietnos savas otrās pusītes meklējumos – sevi raksturo kā attiecību cilvēku. Ļoti mērķtiecīgs cilvēks, kurš gatavs izmantot visus līdzekļus, lai sasniegtu savu rezultātu. Meklē sirsnīgu meiteni, ar kuru būtu kopīgas intereses.

Mariss (24). Atraktīvs puisis no Tukuma, kura galvenie hobiji ir sports un ēdienu gatavošana. Darbojas digitālā mārketinga jomā, bet nav nekāds “sausiņš”. Cenšas ne ar vienu nekašķēties un pārāk arī neizcelties. Priekšroku dod slaidām mierīga tipa meitenēm ar tumšiem matiem.

Toms (21). Kautrīgais un inteliģentais jaunietis nāk no Babītes.  Viņš, iespējams, ir pieticīgāks nekā citi, taču tas meitenēm patīk. Bet vai šova meitenes būs viņa gaumē? Izrādās, ka sākumā Toms ir noklusējis kādu būtisku detaļu par sevi.

Lasiet arī: FOTO & VIDEO | Rīgas centrā sabrūk māja

Roberts (23). Bijušais hokejists no Jelgavas, kurš tagad nodarbojas ar stilīgu jauniešu drēbju dizainu. Kluss un noslēpumains, visu izsaka ar skatienu. Bet kā jau zināt, tie klusie ūdeņi vienmēr ir tie dziļākie. Patīk pārliecinātas un gudras meitenes, ar kurām būs par ko parunāt.

Saistītās tēmas: Būs vai nebūsGo3Šovs

youtube icon
Abonēt youtube