Foto: Pexels

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 14. līdz 20. aprīlim sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Daudz enerģijas būs jāiegulda savas profesionālās darbības reklamēšanai un popularizēšanai. Saviesīgi pasākumi, kā arī savas jubilejas svinības var diezgan manāmi patukšot tavu naudas maciņu. Ilgstošākā savienībā esošajiem ir pienācis laiks doties kopīgā ceļojumā.

Vērsis

Labas sekmes būs darbos, kas saistīti ar tirdzniecību un transportu. Lielāki finansiālie tēriņi būs saistīti ar bērnu interesēm un viņu radošajām ārpusmājas aktivitātēm. Ievērības cienīgas naudas summas būs jūtamas no darbiem, kas nav saistīti ar tavu pamatnodarbošanos.

Dvīņi

Labi sasniegumi profesionālajā darbībā ļaus virzīties uz priekšu ar vēl lielāku sparu. Atļaujies mainīt to, kas tevi vairs nepamierina un nesniedz gandarījuma sajūtu. Izvairies no domstarpībām ar darba kolēģiem. Tiks izdarīta izvēle par labu kādam pirkumam.

Vēzis

Iekšēja cīņa pašam ar sevi mudinās pieņemt nozīmīgu lēmumu saistībā ar esošo darba vietu. Negaidīts, taču labs piedāvājums par sadarbību nākotnē var manāmi pacelt tavu ienākumu līmeni. Peļņa, kas nāks par taviem talantiem un radošo darbību, ļaus iekrāt.

Lauva

Iedvesma būs atnākusi pie radošo profesiju pārstāvjiem. Jaunas idejas steigs realizēties pēc iespējas ātrākā laikā. Paļaujies tikai uz sevi un negaidi no saviem padotajiem to, ko pats vari paveikt! Attiecībās tiks piedzīvots kāds pārsteigumu raisošs pavērsiens, kas mudinās rīkoties.

Jaunava

Tiks saskatītas papildus iespējas, kā attīstīt savu uzņēmējdarbību. Īpašu uzmanību nāksies veltīt saviem konkurentiem un pretiniekiem. Lielāks tēriņu apjoms būs gaidāms tiem, kuri grasās doties tālākā atpūtas braucienā uz ārzemēm.

Svari

Privātajā sektorā strādājošajiem būs jūtams  progress un augšupeja. Jāņem vērā, ka izdevumi, kas būs saistīti ar uzņēmējdarbības paplašināšanu, būs nedaudz lielāki nekā plānoji. Nebaidies ieguldīt finanses izglītojošās nodarbībās, jo zināšanas dos peļņu nākotnē.

Skorpions

Pavisam neparastos apstākļos radušās jaunas iepazīšanās veicinās aizraujošas iespējas profesionālajā darbībā. Ar pozitīvāku skatu uz notikumiem kopumā spēsi pārvērst nepatīkamu situāciju sev par labu. Ļaujies sadarbībai ar kādu senāku un uzticamu darījumu partneri.

Strēlnieks

Tiks piepildīts kāds sapnis, pateicoties kuram tu spēsi veiksmīgāk virzīties savā profesionālajā darbībā. Lielāki naudas tēriņi būs saistīti ar jauna darba inventāra un  instrumentu iegādi. Vērīgāk būs jāieklausās partnera vēlmēs, tādējādi saglabājot harmoniju un izvairoties no sīkām nesaskaņām.

Mežāzis

Pabīdot savus principus un stingro nostāju malā, ieteicams ļauties vēl nezināmam, taču paveicamam pienākumam. Būs jāpieņem nopietns lēmums, kas saistīts ar turpmāko partnerattiecībās. Ieviešot nelielas nianses savās ikdienas gaitās, mainīsies arī partnerattiecības.

Ūdensvīrs

Prieks par paveikto būs gan jūtams, gan redzams arī apkārtējiem. Izvirzīti jaunie mērķi saistībā ar nākotnes profesiju būs sasniedzami jau tuvākajā laikā. Kāda jauna viedierīce atvieglos un padarīs baudāmāku tavu ikdienu.

Zivis

Tiks saskatītas iespējas, kā atvieglot savu profesionālo darbību tā, lai paliek laiks arī  sev. Labas ziņas tiks saņemtas par gaidāmo piemaksu vai honorāru. Izveidojušās attiecības var pārtapt skaistā un cieņpilni baudāmā romantiskā piedzīvojumā. Ļaujies uzmanības apliecinājumiem!

Lasiet arī: Toksīniem skapī vietas nav! Stilistes Indras Salcevičas padomi garderobes detoksam

youtube icon
Abonēt youtube