Lauris Aleksejevs. Publicitātes foto

Biroju komplekss “Verde” ir vienojies ar Latvijā atpazīstamo šefpavāru Lauri Aleksejevu par ilgtermiņa sadarbību – investējot turpat 600 tūkstošus eiro, jau pavisam drīz tiks atvērts jauna koncepta dienas restorāns “Dia 36.line”.

Jaunais “Dia 36.line” dienas restorāns, kas darbosies arī kā kafejnīca un uzkodu bārs, būs 537 kvadrātmetrus plašs un atradīsies “Verde” A ēkas lobija līmenī jeb 0. stāvā. Tā dizainu veido Veronika Novika saskaņā ar kopējo “Verde” arhitektūras stilistiku – gaišas telpas apvienojumā ar dabīgu zemes toņu mēbelēm un ļoti daudz telpaugu, kas restorānam piešķir īpašu “urbāno džungļu” noskaņu.

Tiek plānots, ka “Dia 36.line” tiks atvērts jau šī gada vasarā. Restorāna dienas piedāvājumos dominēs sezonāli produkti, tai skaitā zivis, gaļa, augļi, ogas un dārzeņi, īpašu uzmanību pievēršot arī pilnvērtīgu ēdienu pagatavošanai veģetāriešiem un vegāniem.

“Ar nepacietību gaidām restorāna atvēršanos, jo esam gatavi katru darba dienu pilnvērtīgi ēdināt ne vien pāris tūkstošus “Verde” darbinieku un viesu, bet arī pasniegt ēdienu un dzērienus plašajā 5. stāva terasē, no kuras paveras burvīgs skats uz kluso centru,” komentē restorānu grupas “36. līnija” īpašnieks un šefpavārs Lauris Aleksejevs.

Lasiet arī: Ko skatīties maijā: LTV izrādīs jaunākās latviešu filmas

“Verde” ir pirmais “Capitalica Asset Management” īstenotais projekts Latvijā, kura attīstībā tiks ieguldīti vairāk nekā 65 miljoni eiro. Šobrīd par biroju kompleksa nomniekiem jau ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā “Swisscom”, “Decta”, KPMG Latvijā”, “Swetch”, “Merito Group”, “Workland”, “Enefit”, “VIA SMS Group”, “Tietoevry” un “Dia 36.line”.

Saistītās tēmas: 36. līnijaDia 36.lineLauris AleksejevsŠefpavārsVerde

youtube icon
Abonēt youtube