Foto: Pexels

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 28. aprīļa līdz 4.maijam sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Tavas profesionalitātes un meistarības līmenis būs  materiālā izteiksmē augstu novērtēts. Attiecībās nāksies saskarties ar sīkām domstarpībām tieši atšķirīgo dzīves uzskatu un vērtību dēļ. Neņem visu tik ļoti pie sirds un dzīvo uz priekšu, neatskatoties pagātnē!

Vērsis

Principa pēc darīsi to, kas tev sanāk vislabāk un sniedz gandarījuma sajūtu. Jāuzmanās no lieliem finansiāliem tēriņiem, apjomīgiem biznesa darījumiem. Iekšējās sajūtās iestāsies miers un arī prāts norims par to, ka izdevies saturēt kopā to, kas bijis uz pārmaiņu sliekšņa.

Dvīņi

Nāksies izdarīt nopietnu izvēli kādā nozīmīgā jautājumā par saņemto sadarbības iespēju. Tēriņi, kas saistīti ar saziņas iekārtu iegādi, pēc kāda brīža var nenest vēlamo rezultātu un nepiepildīt tavas cerības. Nogaidi pāris nedēļas. Pozitīvas emocijas radīs mīļotais cilvēks.

Vēzis

Papildu peļņa tiks gūta pielietojot savas prasmes, kas kādreiz bijušas tikai hobija līmenī. Attiecībās izvairīšanās no sīkiem pārmetumiem, piebildēm otra virzienā nāks par labu tavai laulības dzīvei. Iestājusies ikdienas rutīna mudinās ieviest korekcijas brīvā laika pavadīšanā kopā.

Lauva

Saņemtā ziņa par gaidāmo darījumu radīs prieka sajūtu, līdz ar to iedvesma jauniem projektiem arī būs jūtama. Attiecībās tramīgākas un sakāpinātas emocijas var radīt pavisam parastas un ikdienišķas sadzīves situācijas, kas saistītas par un ap bērniem.

Jaunava

Tiks saņemtas papildu peļņas iespējas, kas uzlabot tavu finansiālo situāciju. Pieņemt piedāvājumu vai ne, izvēle ir tavās rokās. Sadzīvisku izdevumu apjoms var radīt nelielu prāta spriedzi. Vairāk laika un uzmanības nāksies veltīt otram cilvēkam.

Svari

Darbu apjoms kļūs lielāks. Agrie rīti un vēlās naktis darba procesā tuvākajā laikā atmaksāsies. Papildu peļņa nāks pateicoties kādai senākai, iepriekš uzsāktai sadarbībai. Palutinot sevi ar kādu dārgāku dāvanu, var rasties vilšanās sajūta. Atceries, ka ne viss, kas maksā dārgi, ir vērtīgs.

Skorpions

Veiksmīgs būs ieguldījums tālākā atpūtas braucienā. Var nākties sniegt finansiālu atbalstu kādam tuvam cilvēkam. Lai saglabātu līdzsvaru un harmoniju esošajās attiecībās, nāksies piedomāt pie vārdu izvēles savstarpējā komunikācijā. Pasaudzē to, kas tev ir nozīmīgs.

Strēlnieks

Veiksmīgi ritēs visi iepriekš iesāktie darbi. Ņem vērā, ka šī brīža atalgojums ir tavas attieksmes un pienākumu izpildes rezultāts. Attiecības būs kaislību un mīlas rotaļu piepildītas, īpaši tās, kas tikai nesen uzsāktas.

Mežāzis

Veiksmīgi un arī ārpus valsts robežām pamanāmāki būs tavi panākumi profesionālajā darbībā. Priecēs tas, ka tiks atgūts šķietami pazaudētais ieguldījums. Ļaujies sadarbībai, ja vien tas ir zināms un tev labi pazīstams partneris. Pārpratumi komunikācijā var radīt nevajadzīgas nesaskaņas.

Ūdensvīrs

Papildinot savu zināšanu bāzi ar jaunu informāciju, gūsi labumu tavai izaugsmei profesionālajā jomā. Papilu naudiņa tiks gūta no iepriekš veiktajiem ieguldījumiem. Palutini savu tuvāko! Atceries zināmo teicienu, ka dodot gūtais ir neatņemams.

Zivis

Nāksies rūpīgāk izvērtēt to, cik daudz esi gatavs paveikt un no kā būtu laiks atteikties. Iemācies pateikt “NĒ”. Atceries, jo tu labāk jutīsies, jo vairāk spēsi sasniegt! Partnerattiecībās tiks ieviesta skaidrība un būs jāieņem lēmums, kā būt esošajā situācijā turpmāk.

Lasiet arī; VIDEO | Dons izdod pacilājoši romantisku vasaras himnu Divatā

youtube icon
Abonēt youtube