Publicitātes foto

Līdz pat 15.jūnijam dalībai šovā “Lauku sēta” aicināts pieteikties ikviens, kurš gatavs aizraujošajam vasaras piedzīvojumam laukos. Pieteikties aicinātas gan saimniecības, kas gatavas uzņemt papildspēkus, gan dalībnieki, kuri gatavi iegūt zeltainu iedegumu, iespēju izkustēties svaigā gaisā un ir pārliecināti, ka tieši viņi varētu nopelnīt līdz pat 10 tūkstošiem eiro.

“Ja tavas rokas nebīstas darba, esi gatavs mesties iekšā garu dobju ravēšanā, baudīt gardos lauku labumus no saules lēkta līdz pat rietam – piesakies!” mudina šova veidotāji un sola negaidītus notikumus ik uz stūra un neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu.

Dalībai šovā var pieteikties ikviens, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu.

Pieteikties šovam aicinātas arī saimniecības, kas ir gatavas šovasar uzņemt papildspēkus, piedzīvot pārmaiņas savā sētā un aizraujoši pavadīt vasaru. Tiek gaidīti pieteikumi no prasīgiem, bet tajā pašā laikā pietiekami nebēdnīgiem un atraktīviem saimniekiem, kas dalībniekus spēs izsviedrēt lauku darbos un izpriecēt pelnītā atpūtā. Pat ja saimniecība ir neliela, piesakieties, jo galvenais ir darbu dažādība, norāda šova veidotāji.

Šova filmēšana norisināsies jūlijā, pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem šovs nonāks augustā, bet kanāla TV6 skatītājiem – 8.septembrī.

Lasiet arī: «Man nepatīk darīt to, ko dara visi!» – Agnese Zeltiņa slēdz savu rotu biznesu

Lai pieteiktos, nepieciešams aizpildīt anketu šeit.

Saistītās tēmas: Lauku sēta

youtube icon
Abonēt youtube