Ričards Šlesers. Foto: Ieva Ābele, Saeima/Flickr

Divdesmit sešus gadus vecais, Saeimā ievēlētais bijušā ministra Aināra Šlesera dēls Ričards savā deklarācijā norādījis, ka viņa īpašumā ir dzīvoklis Rīgā un izsniegts aizdevums 517 000 eiro apmērā, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Vēl viņam pieder 300 kapitāla daļas jeb desmit procentu no SIA “Regma Group”. Pa 45% ir viņa mammai Inesei un brālim Edvardam, kas abi norādīti kā patiesā labuma guvēji. Lai gan šim uzņēmumam aizpērn apgrozījuma nav bijis un uzrādīti  8 288 eiro lieli zaudējumi, SIA veic holdingkompāniju darbību. Tā nu šī firma ir “Regma Holding” īpašniece, un šim uzņēmumam – tātad, logīski, Šleseru trijotnei – ir daļas gan SIA “KSP investīcijas”, gan SIA “MCH AD”, gan SIA “Multi Capital Holdings”, gan SIA “Regma Ger”, gan SIA “Regma 102”. SIA “Multi Capital Holdings” aizpērn, strādājot bez apgrozījuma, guvusi 10,5 miljonu eiro peļņu. Puse no šī uzņēmuma pieder Inesei, Edvardam un Ričardam Šleseriem, bet otra puse – SIA “INPO 21”, kam patiesā labuma guvēji ir bijušā premjera Andra Šķēles sieva Kristiāna Lībane – Šķēle un meitas Madara Šķēle – Dupate un Anete Šķēle – Pētersone, vēsta izdevums.

Tikmēr pats Ainārs Šlesers skaidrā naudā glabā 120 000 eiro, bet vēl trijās dažādās bankās – gandrīz 185 000 eiro, atsaucoties uz viņa deklarāciju, raksta “Kas Jauns”.

Lasiet arī: Kļuvis zināms, kuri politiķi tiks «cepināti» un iejutīsies dīdžeja lomā sarunu festivālā LAMPA

Vēl viņš esot aizdevis 60 000  eiro un 31,5 tūkstošus eiro.  Tāpat politiķim ir zeme Annenieku pagastā īpašumā un Aglonas pagastā kopīpašumā. Ja vēl pirms diviem gadiem Šlesers bija patiesā labuma guvējs sešos uzņēmumos, tagad tāds ir tikai vienā – SIA “Avadel”, ziņo izdevums.

youtube icon
Abonēt youtube